بهره برداری از 3025 واحد مسکن مهر در عالی شهر

به گزارش ایران عکس، خبرنگاران: مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: از 4 هزار و 853 واحد مسکونی در دست اجرا در عالی شهر 3 هزار و 25 واحد مسکونی در قالب تعاونی، مهر و خود مالکین به بهره برداری رسیده است.

بهره برداری از 3025 واحد مسکن مهر در عالی شهر

جهت دریافت خدمات ساخت ویلای مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش ایران عکس از بوشهر، علیرضا صفایی شامگاه چهارشنبه در نشست شورای مسکن استان بوشهر با بیان اینکه در اجرای طرح مسکن مهر 4 هزار و 853 واحد مسکونی در عالی شهر مصوب شد اظهار کرد: این واحدها در زمینی به مساحت 32 هکتار اجرا شد که بیش از 91 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به اینکه 2هزار و 500 واحد در سالهای قبل و 525 واحد در دهه فجر سال جاری افتتاح شد گفت: اکنون بیش از 4 هزار و 28 واحد مسکونی آبرسانی، سه هزار و 950 واحد برقرسانی، شده و طرح فاضلاب اجرایی نشده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از اجرای 97 کیلومتر شبکه آبرسانی در عالی شهر خبرداد و اضافه کرد: در شهر عالی شهر 80 کیلومتر شبکه گازرسانی و 82 کیلومتر شبکه برقرسانی اجرا شده است.

صفایی با اشاره به برقرسانی به واحدهای خود مالکی توضیح داد: بیش از 2 هزار واحد مسکونی خود مالکین در انتظار طرح برقرسانی هستند.

وی با اشاره به طرح های رو و زیربنایی درعالی شهر گفت: شش مدرسه با زیربنای 9 هزار و 750 متر مربع تکمیل شده و دو واحد آموزشی دیگر نیز دارای 40درصد پیشرفت فیزیکی است.

مدیرکل راه وشهرسازی استان بوشهر اضافه کرد: دو مسجد در این شهر به بهره برداری رسیده و 5 بازارچه محله ای با دوهزارو 300 متر مربع 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

صفایی با بیان اینکه بزودی هنرستان در دست ساخت در عالی شهر تکمیل می گردد اعلام نمود: از چهار هزار و 853واحد مسکونی در دست اجرا در عالی شهر سه هزار و 25 واحد مسکونی در قالب تعاونی، مهرو خودمالکین به بهره برداری رسیده است.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 909

به "بهره برداری از 3025 واحد مسکن مهر در عالی شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از 3025 واحد مسکن مهر در عالی شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید