ترامپ: در انتخابات تقلب شده و من پیروز شده ام!

به گزارش ایران عکس، رئیس جمهور آمریکا از وقوع تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری این کشور اطلاع داد.

ترامپ: در انتخابات تقلب شده و من پیروز شده ام!

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر مدعی وقوع تقلب در انتخابات و پیروزی خود شد.

بر این اساس، ترامپ در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: اعضای کم تحرک حزب جمهوری خواه که سیستم های رای گیری کشور را اداره می نمایند سبب ایجاد این مشکل شده اند و آن ها به دموکرات ها این اجازه را داده اند که آشکارا در راستا خود برای دزدیدن انتخابات تقلب نمایند.

وی اضافه نمود: انتخاباتی که ما در آن با اکثریت آراء برنده شدیم. آن ها چگونه جرات می نمایند که اجازه دهند این رای گیری پستی گسترده مضحک روی دهد.

ترامپ تاکید نمود: ده ها میلیون برگه رای ارسال شده است که در بعضی موارد افراد 2، 3 و حتی 4 بار آن ها را دریافت و رای داده اند. ما هرگز تسلیم نخواهیم شد

رئیس جمهور آمریکا در پیامی دیگر توضیح داد: این واقعیت که دادگاه عالی هیچ وجاهت قانونی درباره یک موضوع با صلاحیت و مهم در بین چند ایالت و از جمله رئیس جمهور پیدا نمی کند، موضوعی بی معنی است. آن ها تنها ترسیده و تصمیم گرفته اند کاری انجام ندهند. آن ها نمی خواهند بر اساس محاسن پرونده رای دهند. این برای کشور ما بسیار بد است.

وی اضافه نمود: ایالت های خاکستری تعداد قابل توجهی تقلب در خصوص رای گیری پیدا نموده اند که در همه آن ها این موارد تقلب دیده شده است. آن ها نمی توانند این آرا را به عنوان آرای درست و بدون عیب تایید نمایند. همه می دانند که افراد مرده، زیر سن رای دادن، مهاجران غیرقانونی، امضا های تقلبی، زندانیان و بسیاری دیگر به روشی غیرقانونی رای داده اند. همچنین اشکالات در دستگاه های شمارش آرا، جمع کردن آرا، رای دهندگان غیرساکن محل رای گیری، آرای تقلبی، ریخته شدن آرا بیش از جمعیت رای دهندگان به صندوق، رای دادن در برابر دریافت پول، ارعاب ناظران جمهوری خواه شمارش آرا و گاهی وجود آرا بیش از آرای اخذ شده در محل هایی در دیترویت، فیلادلفیا، میلواکی، آتلانتا، پیتزبورگ و دیگر اماکن دیده شده است.

ترامپ در سرانجام خاطر نشان کرد: در تمامی موارد مربوط به ایالت های خاکستری بیش از تعداد رای دهندگان رای به صندوق ها ریخته شده است؛ بنابراین این آرا نمی تواند تایید گردد و این انتخابات مورد اعتراض است و قابل تایید نیست. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1387

به "ترامپ: در انتخابات تقلب شده و من پیروز شده ام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: در انتخابات تقلب شده و من پیروز شده ام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید