تعلیق 3 ماهه مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری کیان سیر پاژ

به گزارش ایران عکس، سرپرست معاونت گردشگری خراسان رضوی از تعلیق 3 ماهه مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری کیان سیر پاژ خبرداد.

تعلیق 3 ماهه مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری کیان سیر پاژ

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، یوسف بیدخوری با اعلام این خبرافزود: با توجه به آنالیز پرونده آن شرکت و عدم پیگیری جهت برطرف نواقص به خصوص نداشتن مدیر عامل و مدیر فنی ، عدم ارسال آمار و گزارش عملکرد و تعطیلی شرکت بدون اطلاع اداره کل از دلایل این تعلیق است.

وی ادامه داد: پیرو رای صادره در بیست و ششمین جلسه کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مورخ 18/11/97 (بند 10) و به استناد ماده 20 و 22 آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی مصوب 27/03/1380 هیأت محترم وزیران و ماده 10، 19 ، 29 ، 43 و 44 مقررات اجرائی- انضباطی فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مصوب 11/08/95 مجوز فعالیت آن شرکت به مدت سه ماه تعلیق شد.

وی توضیح داد: این شرکت موظف است طبق ماده 19 آئین نامه مذکور در زمان تعلیق از قبول تعهدهای جدید و تبلیغات در زمینه اجرای تور خودداری کرده و طبق دستور العمل های مراجع ذیربط به تعهدات قبلی عمل کند.

بیدخوری تاکید نمود: در صورت عدم رعایت مراتب بالا ، مجوز دفتر به تشخیص مرجع صدور مجوز لغو می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 280

به "تعلیق 3 ماهه مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری کیان سیر پاژ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق 3 ماهه مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری کیان سیر پاژ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید