جشن عروسی 10 هزار نفری پسر وزیر سوژه رسانه ها شد!

به گزارش ایران عکس، هزاران نفر در مراسم جشن عروسی پسر یکی از وزرای محلی مالزی شرکت کردند. این جشن عروسی با حضور حدود 10 هزار نفر در منطقه پوتراجایا و با رعایت آیین نامه های بهداشتی و بدون آنکه مهمانان از خودرو های خود پیاده شوند برگزار گردید.

جشن عروسی 10 هزار نفری پسر وزیر سوژه رسانه ها شد!

به گزارش خبرنگاران، در این مراسم مهمانان با خودرو های خود در پشت خودروی تِنگکو اَدنان تنگکو منصور، همسرش و پسرشان تنگکو محمد حافظ تنگکو و عروس این خانواده اوسینه کایرل آلاگیا در خیابان حرکت کردند. در یکی از تصاویر آقای وزیر در خاتمه مراسم رژه خودروها، در مقابل محل برگزاری جشن عروسی ایستاده و شخصا از همه مهمانان که او و خانواده اش را مشایعت کردند تشکر می نماید. این سیاستمدار با نفوذ و وزیر سابق کابینه دولت مالزی تصاویری از مراسم عروسی دخترش را صفحه رسمی فیسبوک خود منتشر کرد.

او ضمن انتشار تصاویری از جشن عروسی پسرش در پستی نوشت: از همه شما که با درک شرایط کشور با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی و بدون آنکه از خودرو پیاده شوید در مراسم عروسی پسرم شرکت کردید قدردانی می کنم. من و خانواده ام قدردان این حمایت شما هستیم و از شما تشکر می کنیم.

لازم به ذکر است؛ بنا به گزارش استریت تایمز مالزی، پس از خاتمه مراسم رژه خودروها، این خانواده مراسمی خصوصی و کوچک را با حضور مهمانان ویژه در تالاری در مقابل کاخ دادگستری ترتیب دادند.

منبع: فرارو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1413

به "جشن عروسی 10 هزار نفری پسر وزیر سوژه رسانه ها شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن عروسی 10 هزار نفری پسر وزیر سوژه رسانه ها شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید