خبرنگاران بوشهری ها تخلف مرکزهای زیرمجموعه سازمان فرهنگی شهرداری را گزارش دهند

به گزارش ایران عکس، بوشهر-خبرنگاران- رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر گفت: تمامی مرکزهای زیرمجموعه این سازمان از ابتدای شیوع کرونا تعطیل شده و شهروندان در صورت مشاهده تخلفی مبنی بر باز بودن مرکزها آن را گزارش کند.

خبرنگاران بوشهری ها تخلف مرکزهای زیرمجموعه سازمان فرهنگی شهرداری را گزارش دهند

احمد بارگاهی روز جمعه در این رابطه افزود: خانه های بازی، فرهنگسراها، کتابخانه، زمین های چمن ورزشی محلات، کارگاه ها و کلاس های آموزشی و فرهنگی از همان روز اول لغو برنامه های تجمعی، برای پیشگیری از انتشار این ویروس تعطیل شده و همه برنامه هانیز لغو شدند.

وی بیان نمود: در بازدیدهای اجرا شده از سطح شهر 2 زمین چمن مصنوعی فعالیت آنها در جریان بود که علاوه بر تعطیلی تذکری جدی به مالکان انها داده شد.

بارگاهی ادامه داد: سامانه 137 برای اطلاع رسانی و دریافت پیشنهادها و انتقادهای مردم درباره موارد مربوط به کرونا است و شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلف یا بی احتیاطی درخصوص این بیماری، شهروندان بوشهری می توانند از طریق این سامانه گزارش کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

وی افزود: همچنین همشهریان می توانند از طریق صفحه اینستاگرامی این سازمان به نشانی bu.farhangi برای دریافت نکات آموزشی و بهداشتی و یا گزارش تخلف، با همکاران ما در ارتباط باشند.

بارگاهی اظهارداشت: به همین دلیل سازمان فرهنگی شهرداری در هفته های گذشته مکان های تبلیغات شهری را به توصیه های بهداشتی درباره پیشگیری از انتشار ویروس کرونا اختصاص داده است.

وی ادامه داد: دریافت پیام های آموزشی از مراکز بهداشت استان و وزارت بهداشت و تهیه پوسترهای آموزشی، ساخت برنامه های آموزشی، ساخت موشن گرافیک و پویانمایی برای انتشار در فضای مجازی از دیگر اقدام های این سازمان برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 882

به "خبرنگاران بوشهری ها تخلف مرکزهای زیرمجموعه سازمان فرهنگی شهرداری را گزارش دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بوشهری ها تخلف مرکزهای زیرمجموعه سازمان فرهنگی شهرداری را گزارش دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید