خبرنگاران شبکه شاد یکی از ایمن ترین محیط های آموزشی کشور است

به گزارش ایران عکس، کرمان - خبرنگاران - معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: شبکه شاد یکی از ایمن ترین محیط های آموزشی در کشور است.

خبرنگاران شبکه شاد یکی از ایمن ترین محیط های آموزشی کشور است

به گزارش خبرنگاران، حسین براهویی با بیان اینکه شبکه آموزش دانش آموزان (شاد) یکی از ایمن ترین محیط های آموزشی آنلاین در کشور است اضافه نمود: این شبکه توسط تیمی از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات به صورت شبانه روزی پشتیبانی می گردد.

وی گفت: طبق آخرین آنالیز ها و بر اساس رصد تیم پشتیبانی، این نرم افزار به صورت ایمن در حال خدمات دهی به دانش آموزان و معلمان است.

براهویی گفت: بنابر اعلام مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش بیش از 9 میلیون دانش آموز در شبکه شاد ثبت نام نموده و 232 میلیون و 314 هزار و 335 فایل در شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) تبادل شده است.

وی گفت: بر اساس گزارش وزارت آموزش و پرورش تا به امروز 11 میلیون و 36 هزار و 587 بار شبکه آموزش دانش آموزی نصب شده که از این تعداد، اطلاعات بیش از 9 میلیون دانش آموز و 585 معلم در شبکه شاد ثبت شده است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان تاکید نمود: اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است و این اطلاعات به هیچ وجه قابل دسترسی سایرین نخواهد بود.

براهویی گفت: معلمان و دانش آموزان می توانند با آرامش خاطر نسبت به عضویت در شبکه شاد اقدام نموده و از خدمات آموزشی این نرم افزار بهره مند شوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 997

به "خبرنگاران شبکه شاد یکی از ایمن ترین محیط های آموزشی کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شبکه شاد یکی از ایمن ترین محیط های آموزشی کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید