خبرنگاران مردم مراقب کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تسهیلات حمایتی کرونا باشند

به گزارش ایران عکس، قزوین - خبرنگاران - سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: هیچ سایتی برای ثبت نام تسهیلات 10 میلیون ریالی کرونا وجود ندارد و شهروندان باید مراقب کلاهبرداری اینترنتی در این زمینه باشند.

خبرنگاران مردم مراقب کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تسهیلات حمایتی کرونا باشند

رضا گروسی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: ثبت نام برای دریافت وام 10 میلیون ریالی یارانه بگیران از طریق ارسال پیامک با سرشماره v.refah برای سرپرستان خانوارها صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: این پیامک ها از امشب تا آخر هفته به شماره تلفن همراه سرپرستان خانوار که در سایت سازمان هدفمندی یارانه ها ثبت شده است، ارسال می شود و سرپرستان خانوار تا یکشنبه 31 فرودین ماه 99 برای ثبت نام مهلت دارند.

گروسی اضافه کرد: پیامک تسهیلات حمایتی کرونا به تمامی سرپرستان خانوار حتی اگر پیامک های تبلیغاتی خود را بسته باشند، ارسال می شود و مردم نباید در این زمینه نگران باشند.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین اضافه کرد: سرپرستان خانوار تا زمانی که پیامک دریافت نکرده اند نیاز به هیچ اقدامی نیست و البته باید هوشیار باشند که فریب سودجویان و سایت های کلاهبرداری به بهانه ثبت نام این تسهیلات را نخورند.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ورود خسارت به بسیاری از مشاغل و کسب و کارها دولت برنامه های حمایتی و تسهیلاتی خاصی را متناسب با هریک از این اقشار در نظر گرفته است که جزییات آنها در آینده با شناسایی اقشار آسیب پذیر اعلام خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 968

به "خبرنگاران مردم مراقب کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تسهیلات حمایتی کرونا باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مردم مراقب کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تسهیلات حمایتی کرونا باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید