دانشگاه های ام آی تی و اشتوتگارت توافق همکاری امضا کردند

به گزارش ایران عکس، نمایندگان دانشگاه ام آی تی(MIT) در آلمان و دانشگاه اشتوتگارت (USTUTT) با یکدیگر قرارداد همکاری امضا کردند تا تحقیقات علمی گسترده ای را با یکدیگر به انجام برسانند.

دانشگاه های ام آی تی و اشتوتگارت توافق همکاری امضا کردند

به گزارش ایران عکس و به نقل از ام آی تی نیوز، چندی پیش جمعی از نمایندگان دانشگاه ام آی تی(MIT) در آلمان و دانشگاه اشتوتگارت (USTUTT) گردهم آمدند تا همکاری های خود را گسترش دهند.

برنامه همکاری این دو دانشگاه در ابتدا در سال 2015 میلادی ایجاد شده بود.

هدف از این توافقنامه ایجاد ارتباط نزدیک بین دو دانشگاه در مباحث تحقیقاتی و تدریس است.

مارکوس بوهلر مدیر دانشکده ام آی تی آلمان و رئیس دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست اظهار کرد، من از تجدید قرارداد مشارکت بین دانشگاه MIT و اشتوتگارت خوشحال و هیجان زده هستم و امیدوارم شاهد همکاری های جدیدی میان این دو دانشگاه باشیم.

وی ادامه داد، این همکاری بسیار برای ما اهمیت دارد زیرا کار مشترک میان دانشکده و دانشجویان از دو دانشگاه راه های جدیدی را برای اکتشافات و تحقیقات موثر در علوم و مهندسی پیش روی ما قرار می دهد.

ولفگانگ هولت کمپ مشاور ارشد امور بین الملل در دانشگاه اشتوتگارت که توجه ویژه ای به مفاهیم نوآورانه در پژوهش و یادگیری دارد گفت: ما قصد داریم دانش و استراتژی هایی را برای توسعه های پایدار و معنی دار ارائه دهیم.

وی ادامه داد، تحقیقات اولیه ما، هم دانش محور و هم کاربردی است که این همکاری جمعی از محققان و مدرسان برجسته را گردهم می آورد تا به طراحی، آزمایش و کسب تجربه بپردازند و دنیای فردای ما را به ارمغان آورند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 69

به "دانشگاه های ام آی تی و اشتوتگارت توافق همکاری امضا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه های ام آی تی و اشتوتگارت توافق همکاری امضا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید