داورزنی: حکم موقت نداریم، درباره انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس چیزی نشنیده ام

به گزارش ایران عکس، محمدرضا داورزنی در خصوص برخی صحبت ها مبنی بر عدم استعفایش، گفت: شاید بعضی از دوستان اختلاف نظرهایی در مورد قانون (منع به کارگیری بازنشستگان) داشته باشند اما این مسائل دلیلی نمی گردد تا وزارت ورزش و جوانان در اجرای قانون تعلل کند.

داورزنی: حکم موقت نداریم، درباره انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس چیزی نشنیده ام

به گزارش ایران عکس، محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان اسکی ایران، در جمع ایران عکس درباره این مراسم اظهار کرد: خوشحالم که توانستم از نزدیک در این مراسم حضور داشته باشم و از زحمات پیشکسوتان این رشته تشکر کنم. این پیشکسوتان افرادی هستند که پایه های اسکی ایران را پی ریزی و به توسعه اسکی یاری نموده اند و خوشحالم که همه این افراد را در زیر یک سقف می دیدم. این رشته جزو مفرح ترین رشته هاست اما متاسفانه در مدت اخیر به دلیل مشغله کاری فرصت اسکی کردن نداشتم.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درباره مصاحبه اخیر احمد ضیایی مبنی بر این که هیچ استعفایی نداده است در حالی که سرپرست جدید این فدراسیون انتخاب شده، گفت: شاید بعضی از دوستان اختلاف نظرهایی در مورد قانون (منع به کارگیری بازنشستگان) داشته باشند اما این مسائل دلیلی نمی گردد تا وزارت ورزش و جوانان در اجرای قانون تعلل کند. وزارت ورزش و جوانان موظف به اجرای قوانینی است که ابلاغ می گردد و اظهارنظر دیگران مربوط به خودشان است.

او اضافه نمود: از زحمات تک تک روسای بازنشسته که شامل قانون(منع به کارگیری بازنشستگان) شدند تشکر می کنم چرا که این افراد همه توانشان را برای خدمت به ورزش کشور به کار گرفته بودند.

داورزنی در خصوص حکم موقت تاج(رییس فدراسیون فوتبال) که اخیراً از سوی یکی از مسئولین وزارت ورزش و جوانان اعلام شده بود و همچنین شرایط هیأت مدیره فدراسیون فوتبال اظهار کرد: ما هیچ حکم موقتی نداریم و این نقل قولی از آقای رغبتی بود و سپس او صحبت هایش را اصلاح کرد. آقای تاج از زحمتکشان ورزشی کشور است که هم ایثارگر بوده و هم جانباز است. تاج ظرفیتش را در خدمت ورزش کشور گذاشت و می خواست که در این عرصه ادامه دهد. او چهار دهه در خدمت نظام بوده است و بدون حقوق و مزایا در فدراسیون مشغول به خدمت بود. ما هم دوست داشتیم تا این وضعیت ادامه داشته باشد. وی درباره وضعیت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و این که صحبت هایی مبنی بر انتخاب ایرج عرب به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه که برانکو ایوانکوویچ در صفحه شخصی اش در فضای مجازی به آن اشاره نموده بود، گفت: درباره انتخاب فرد جدیدی که صحبت می کنید، هیچ چیزی نشنیده ام و این حرف ها را برای اولین بار از شما می شنوم. درباره باشگاه پرسپولیس نیز باید مجمع و هیأت مدیره تصمیم نهایی را بگیرد.

داورزنی در خصوص خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: تمام هدف وزارت ورزش و جوانان بر خصوصی سازی این دو باشگاه است. با اطلاعاتی که من دارم با درخواست وزارت موافقت شده است و موضوع ضمن مطرح شدن در کمیسیون اقتصادی مجلس، مورد تایید این کمیسیون نیز قرار گرفته است.

وی در خاتمه در خصوص زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی نیز اظهار کرد: طی چند روز آینده زمان ثبت نام از کاندیداها را اعلام می کنیم و متعاقب آن پس از خاتمه ثبت نام، زمان مجمع انتخاباتی را معین خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 108

به "داورزنی: حکم موقت نداریم، درباره انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس چیزی نشنیده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: حکم موقت نداریم، درباره انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس چیزی نشنیده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید