درخواست خانه مطبوعات کردستان برای اختصاص سهمیه بنزین به اهالی رسانه

به گزارش ایران عکس، مدیر خانه مطبوعات کردستان گفت: از مسئولان کشوری و استانی درخواست اختصاص سهمیه بنزین برای خبرنگاران و عکاسان این استان را داریم.

درخواست خانه مطبوعات کردستان برای اختصاص سهمیه بنزین به اهالی رسانه

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، سیدمحمد لطیف حسینی نسب اظهار کرد: هم اکنون 220 نفر در رسانه های استان اعم از نوشتاری و الکترونیک مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران و عکاسان خبری با کمترین دستمزد و درآمد در رسانه های استان مشغول به فعالیت هستند، افزود: جامعه رسانه ای استان با وجود تمام مسائل به لحاظ مادی در عرصه اطلاع رسانی همیشه نقش خود را به بهترین شیوه ایفا نموده اند.

به گفته مدیر خانه مطبوعات کردستان، ایجاد بسترهای لازم برای حمایت از اصحاب رسانه به عنوان یک ضرورت مهم همیشه دغدغه خانه مطبوعات بوده و در این راستا احتیاج به حمایت بخش های مختلف دارد.

وی افزود: لذا توان خرید بنزین آزاد را ندارند به همین دلیل درخواست اختصاص سهمیه بنزین به این قشر را داریم.

وی توضیح داد: خبرنگاران و عکاسان در طول روز برای فراوری و پوشش برنامه های خبری و تصویری متعددی در نقاط مختلف استان با خودرو شخصی حضور پیدا می نمایند که احتیاج است توجهی به مسائل این قشر گردد.

مدیر خانه مطبوعات کردستان افزود: انتظار می رود وزرای کشور و فرهنگ ارشاد اسلامی به این قضیه ورود پیدا نمایند و نه تنها برای اهالی رسانه استان بلکه در سراسر کشور سهمیه ایی به این قشر اختصاص دهند.

حسینی نسب افزود: مدیر خانه مطبوعات کردستان با اشاره به اینکه خبرنگاران و عکاسان شاغل در رسانه ها هزینه ای بابت تردد جهت پوشش برنامه ها دریافت نمی نمایند، افزود: افزایش قیمت بنزین تاثیری زیادی بر روی فعالیت این قشر گذاشته و احتیاج است سهمیه ای برای آنها در نظر گرفته گردد.

لازم به ذکر است؛ از ساعت 24 روز 23 آبان ماه با مصوبه دولت قیمت بنزین افزایش یافت و ماهیانه 60 لیتر بنزین سهمیه ای با نرخ 1500 تومان و بنزین آزاد با نرخ سه هزار تومان توزیع می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 598

به "درخواست خانه مطبوعات کردستان برای اختصاص سهمیه بنزین به اهالی رسانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست خانه مطبوعات کردستان برای اختصاص سهمیه بنزین به اهالی رسانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید