رسول پناه: پول بیرانوند رسید، بخشی از مطالبات برانکو را پرداخت کردیم، باید درباره بازداشت یکی از مدیران باشگاه شفاف سازی شود

به گزارش ایران عکس، سرپرست باشگاه پرسپولیس با تأیید خبر بازداشت یکی از مدیران این باشگاه بر لزوم شفاف سازی در این مورد تأکید کرد.

رسول پناه: پول بیرانوند رسید، بخشی از مطالبات برانکو را پرداخت کردیم، باید درباره بازداشت یکی از مدیران باشگاه شفاف سازی شود

به گزارش ایران عکس، مهدی رسول پناه درباره پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ گفت: ابتدا باید گزارشی کامل در مورد پرونده برانکو ارائه کنم. در مورد پرداخت مطالبات برانکو و دستیارانش، چهار پرونده وجود دارد، پرونده زلاتکو ایوانکوویچ، ایگور پانادیچ، مارکو استیلینوویچ و برانکو ایوانکوویچ. ما تا به امروز مطالبات زلاتکو و پانادیچ را پرداخت کرده ایم.

بخشی از مطالبات برانکو را پرداخت کردیم

وی در ادامه افزود: ما مطالبات برانکو را هم پرداخت کردیم، اما چون حجم این مطالبات بالا بود، ما بخشی از آن را پرداخت کردیم و نامه ای تهیه و برای کمیته انضباطی فیفا هم ارسال کردیم.

بخشی از مطالبات برانکو تا روز یکشنبه به حسابش واریز می شود

سرپرست باشگاه پرسپولیس که با شبکه خبر صحبت می کرد، یادآور شد: شما می دانید کشور عمان به مناسبت عید قربان 12 روز و تا یکشنبه تعطیل است. ما بعد از اینکه پول انتقال بیرانوند وارد باشگاه شود، رقم دیگری از مطالبات برانکو را هم تا روز یکشنبه به حساب او واریز می کنیم.

یکی از منابع اصلی درآمد ما پول انتقال بیرانوند است

رسول پناه در مورد اینکه فیفا در نامه خود اعلام کرده است برانکو و وکیلش باید تأیید کنند مطالبات خود را دریافت کرده اند، گفت: یکی از منابع اصلی درآمد ما پول انتقال بیرانوند است. این پول تا شب گذشته به حساب ما نیامده بود و این یکی از مسائل اساسی مان بود. خدا را شکر 550 هزار دلار حق انتقال بیرانوند امروز به حساب باشگاه آمده است و ما قطعاً بخش دیگر پول دیگر برانکو را هم یکشنبه پرداخت می کنیم.

حدود 60 درصد از مطالبات برانکو و دستیارانش را پرداخت کرده ایم

وی در مورد اینکه وکیل برانکو چند روز پیش انتقال پول به حساب این مربی را تأیید نکرده بود، توضیح داد: بخشی از این پول از طریق مطالبات ما از فیفا پرداخت می شود که این فرایند زمان بر است. ما با توجه به نامه نگاری که با فیفا داشتیم، استعلام خودمان را به کمیته انضباطی فیفا ارسال کردیم. این موضوع زمان بر است، اما این مشکل پرداختی فیفا به کمیته انضباطی برای مطالبات پانادیچ و زلاتکوست، ولی ما همان طور که گفته شد، حدود 60 درصد از مطالبات برانکو و دستیارانش را پرداخت کرده ایم و تا چند روز آینده هم مابقی را پرداخت می کنیم. به هواداران هم می گویم با توجه به یک ماهی که قطعاً به ما فرصت داده خواهد شد، ما این مطالبات را پرداخت می کنیم و مسئله ای وجود ندارد.

حسن نیت مان را به برانکو نشان می دهیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا هفته آینده باقیمانده بدهی برانکو پرداخت خواهد شد، خاطر نشان کرد: خیر ما هفته آینده بخش دیگری از مطالبات برانکو را می دهیم، ولی مقداری دیگر می ماند که آن را هم از محل درآمد دیگری بعداً پرداخت می کنیم. ما حسن نیت پرداخت مان را الان به برانکو و دستیارانش نشان می دهیم. او یکی از مربیان بزرگ ما بود.

کارمزد برداشت پول را هم به برانکو پرداخت کردیم

رسول پناه در واکنش به این پرسش که برانکو پرداخت قسطی مطالباتش را قبول نکرده بود و آیا با وکیل او به توافق رسیده اید یا خیر؟، گفت: بله، ما حتی کارمزد برداشت پول برانکو به صورت یورویی را هم پرداخت کردیم که عدد بالایی هم می شد. ما حسن نیت مان را نشان دادیم و سریعاً اقدام می کنیم تا مسئله ای پیش نیاید.

وی در سرانجام درباره خبر بازداشت یکی از مدیران باشگاه میانی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: من از روزی که به باشگاه آمدم، بحثم مبارزه با فساد بود. حتی روز اول گزارش کاملی از باشگاه به بازرسی کل کشور و نهادهای امنیتی دادیم و از آنها خواستیم به این موضوعات ورود کنند. الان هم من تشکر می کنم که نهادهای امنیتی به این موضوعات ورود کردند و الان باید هم مدیران قبلی باشگاه و هم مدیران فعلی پاسخگو باشند. بله این موضوع مربوط به باشگاه ماست و باید شفاف سازی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1153

به "رسول پناه: پول بیرانوند رسید، بخشی از مطالبات برانکو را پرداخت کردیم، باید درباره بازداشت یکی از مدیران باشگاه شفاف سازی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: پول بیرانوند رسید، بخشی از مطالبات برانکو را پرداخت کردیم، باید درباره بازداشت یکی از مدیران باشگاه شفاف سازی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید