روزنامه قطری: الدحیل بیش از حد به پرسپولیس احترام گذاشت!

به گزارش ایران عکس، پرسپولیس جلو کشیده بود و الدحیل به خوبی از فضای که باز شده بود استفاده کرد و در دقیقه 13 گل دوم را به ثمر رساند.

روزنامه قطری: الدحیل بیش از حد به پرسپولیس احترام گذاشت!

همراه ما باشید و با تور قطر ارزان از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

روزنامه الوطن به انتقاد از عملکرد الدحیل در نیمه دوم ملاقات برابر پرسپولیس پرداخت و نوشت که پرسپولیس در این بازی یک تیم معمولی نشان داد.

به گزارش ایسنا، الدحیل در آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم خانگی خود از پرسپولیس پذیرایی کرد و توانست با دو گل به پیروزی برسد.

روزنامه الوطن قطر در تحلیل این ملاقات نوشت: الدحیل بازی را طوفانی آغاز کرد و در همان دقایق نخست توپ و میدان را در اختیار گرفت. الدحیل در همان دقیقه 5 به گل رسید. هر دو تیم میل به حمله از همان آغاز داشتند و همچنان که پیش بینی می شد پرسپولیس هم برای جبران به بازی رو به جلو روی آورد و نزدیک بود که دروازه الدحیل در دقیقه 8 باز گردد که کلود امین درخشید.

پرسپولیس جلو کشیده بود و الدحیل به خوبی از فضای که باز شده بود استفاده کرد و در دقیقه 13 گل دوم را به ثمر رساند. پرسپولیس بعد از دریافت دو گل عقب نکشید بلکه توپ و میدان را در اختیار گرفت و کوشش زیادی کرد تا به دروازه الدحیل برسد این درحالی بود که الدحیل بازی را اداره کرد و چشم به ضد حملات دوخته بود.

روزنامه قطری در ادامه نوشت: با آغاز نیمه دوم فزونی با پرسپولیس بود و این تیم در بیشتر دقایق توپ و میدان را در اختیار داشت و با نفرات زیاد حمله می کرد. با وجود آنکه پرسپولیس 57 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت اما توان خلق موقعیت را نداشت و جدی ترین موقعیت در یک ربع دوم ضربه سر بازیکن نیجریه ای بود که راهی به دروازه نبرد. الدحیل در 15 دقیقه انتهای به دنبال اداره کردن بازی بود. تا جایی که توپ را به پرسپولیس داده بود و بازیکنان در نیمه زمین خود در حال دفاع کردن بودند.

الوطن در انتها آورده است: سرمربی الدحیل در دقایق انتهای برای کنترل و اداره بازی دو تعویض انجام داد. الدحیل به جای اینکه به ضد حملات روی آورد و دفاع باز شده پرسپولیس را تهدید کند تنها به دنبال حفظ نتیجه بود. پرسپولیس بازی عادی را به نمایش گذاشت. الدحیل می توانست در نیمه دوم با توجه به فضاهای زیادی که داشت بازهم به گل برسد و با اختلاف زیادی پیروز گردد. الدحیل بیش از حد به پرسپولیس احترام گذاشت و نماینده ایران با وجود آنکه توپ را در اختیار داشت اما یک بازی معمولی را به نمایش گذاشت. با وجود آنکه الدحیل در نیمه دوم خوب بازی نکرد اما منطقی بود چرا که مهم کسب سه امتیاز بود که به آن دست پیدا کرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 765

به "روزنامه قطری: الدحیل بیش از حد به پرسپولیس احترام گذاشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه قطری: الدحیل بیش از حد به پرسپولیس احترام گذاشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید