ساخت و ساز ویلا: ضرب الاجل استاندار یزد برای معین تکلیف توسعه باغ جهانی دولت آباد

به گزارش ایران عکس، ایرنا/ براساس آخرین اخبار واصله، ضرب الاجل استاندار یزد برای مشخص تکلیف توسعه باغ جهانی دولت آباد مطرح شد.

ساخت و ساز ویلا: ضرب الاجل استاندار یزد برای معین تکلیف توسعه باغ جهانی دولت آباد

جهت دریافت خدمات ساخت و ساز ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

بیشتر بخوانیدباغ دولت آباد یزد؛ زیبایی باشکوه و خیره کننده در شهری کویری

مهران فاطمی در نشست آنالیز سند راهبردی توسعه باغ دولت آباد که با حضور جمعی از مسئولین استانی در محل این باغ جهانی برگزار گردید با بیان اینکه طرح توسعه باغ دولت آباد باید فاز بندی و در مرحله اجرا قرار گیرد، توضیح داد: فاز یک طرح توسعه این باغ با رعایت ضوابط بالادستی و پیوست ها و مبتنی بر نظرات تولیت موقوفه دولت آباد جمع بندی و برای اجرای آن برنامه زمانبندی تهیه گردد.

فاطمی با اشاره به ضرورت تغییر شیوه آبیاری درختان این مجموعه تاریخی تاکید نمود: مطالعات مربوط به اجرای سیستم آبیاری قطره ای ظرف مدت یک ماه انجام و عملیات اجرایی آن شروع گردد.

وی بیان کرد: جلسات هر حوزه باید دارای خروجی های عملیاتی باشد تا با صرف وقت و انجام پیگیری های لازم به نتیجه رسیده و نتایج آن در میدان عمل ملموس و قابل مشاهده باشد.

منبع: همگردی
انتشار: 28 خرداد 1401 بروزرسانی: 28 خرداد 1401 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 2069

به "ساخت و ساز ویلا: ضرب الاجل استاندار یزد برای معین تکلیف توسعه باغ جهانی دولت آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت و ساز ویلا: ضرب الاجل استاندار یزد برای معین تکلیف توسعه باغ جهانی دولت آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید