فال روزانه 17، 09، 1398

به گزارش ایران عکس، فال روزانه یک شنبه 17 آذر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

سالروز تولدتان را تبریک می گوییم، انسان رئوف و خوش قلبی هستید و به لطف این صفت ها در سالی که پیش روی شما است دوستان و آشنایان برای رسیدن به هدف هایتان دست شما را می گیرند و با کمک هایی که از از اطرافیان دریافت خواهید کرد، موقعیت کاری و زندگی شما در این سال ثبات بیشتری پیدا خواهد کرد. در دی ماه حسابی دل تان را به کار دهید و بیشتر از همیشه کار کنید. بهمن ماه مسئله ای در زندگی یا کار شما پیش می آید، اجازه ندهید این مشکل شما را از راستا و هدفی که انتخاب کرده اید دور کند. اگر می خواهید دستی به سروروی منزل بکشید، اسفند ماه سال جاری بهترین زمان برای خانه تکانی و تعمیرات منزل است. خرداد و مرداد سال آینده بهترین ماه های سال تولدتان به حساب می آیند و در این ماه ها چیزی به غیر از خوشی و شادی نخواهید دید. سالی که پیش روی شما قرار گرفته را به فال نیک بگیرید و این سال را به یکی از بهترین سال های زندگی خود تبدیل نمایید.

فال روزانه 17، 09، 1398

روز حساسی را در پیش رو دارید و با مشکل مالی روبرو خواهید شد، این مشکل مالی را با تدبیر و سیاست حل کنید، چه بسا عدو سبب خیر شود و به بهانه حل این مشکل مالی، راه های دیگری برای افزایش سود و درآمد پیدا کنید. مشغولیت های فکری فشار زیادی به شما آورده و نگران سلامتی تان هستید، اما غم به دل خود ندهید چرا که شما قوی تر از این حرف ها هستید و امروز بیمار نخواهید شد. فرصتی برای مسافرت در پیش رو دارید، این مسافرت موقعیت های کاری جدیدی فراهم می کند و از این سفر دست پر باز خواهید گشت. روز خسته کننده ای را در پیش دارید، اما امروز عصر همسر یا عشق زندگی تان برنامه خاصی برای شما آماده کرده و به اندازه ای به شما خوش خواهد گذشت که خستگی روزانه را فراموش کنید.

اهمیت زیادی به ظاهر خود نمی دهید و امروز زمان آن فرا رسیده که دستی به سروروی تان بکشید و حسابی خوش تیپ کنید. امروز مواظب اسباب و اثاثیه تان در منزل و محل کار باشید، چرا که احتمال اینکه دزد به مال شما بزند بسیار است. اوضاع میان شما و همسر یا عشق زندگی تان خوب پیش نمی رود و مشاجره ای میان شما در گرفته است، در این مشاجره حق با شما است و همسر یا عشق زندگی تان باید دست از لجبازی بردارد. مسافرتی را در پیش رو دارید، این مسافرت به شما خوش نخواهد گذشت و لحظه های پراضطرابی را تجربه خواهید کرد. برنامه های زیادی را امروز در نظر دارید اما مهمان ناخوانده ای از راه می رسد و تمام این برنامه ها خراب خواهد کرد، اما نگران نباشید چرا که به رغم خراب شدن برنامه های تان از هم صحبتی با این مهمان ناخوانده حسابی لذت خواهید برد.

اتفاقی ناخوشایند در انتظار شما است و در این شرایط سخت و سخت، شجاعت خود را از دست ندهید و به آینده خوش بین باشید. اوضاع به لحاظ مالی بر وفق شما است و برای پرداخت قسط و قرض ها پول کافی به دست تان می رسد. دوستان یا آشنایان می خواهند شما را غافلگیر کنند و امروز هدیه ای غیرمنتظره از جانب آنها دریافت خواهید کرد. کاری انجام داده اید و همسرتان حسابی بابت انجام این کار از شما دلخور شده، امروز زمان خوبی برای دلجویی از عشق زندگی تان است. کارهای عقب افتاده زیادی دارید و به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، کارها را به فردا موکول نکنید و قبل از عقب افتادن کارها، به فکر انجام آنها باشید. به فکر سرمایه گذاری در شغل و حرفه ای هستید که اطلاعات و آگاهی از این شغل ندارید، از این سرمایه گذاری راهی به جایی نخواهید برد و پول و ثروت تان را صرف تجارتی کنید که از زیروبالای آن به خوبی آگاه باشید.

امروز کار خاصی برای انجام دادن ندارید و زمان مناسبی برای استراحت و خستگی درکردن است. یکی از دوستان شما در مخمصه ای مالی گرفتار شده و از شما درخواست کمک دارد، به خاطر داشته باشید اگر به این فرد کمک کنید، در آینده خودتان نیازمند پول خواهید شد. با اهل منزل به تندی سخن می گویید و اعضای خانواده از رفتار شما دلخور شده اند. از امروز تصمیم بگیرید که تندخویی را کنار بگذارید و با اهل منزل مهربان باشید. امروز با مسئله ای روبرو می شوید، اما غم به دل تان راه ندهید چرا که دوستی از راه می رسد و شما را از این مشکل نجات خواهد داد.

از صبح که از خواب بلند شده اید احساس خستگی می کنید و کشتی های تان غرق شده است. اجازه ندهید این احساس روز شما را خراب کند و با فعالیت در کارهای خلاقانه و ورزش، خودتان را سرگرم نگه دارید و بر احساس خستگی و بی حوصلگی غلبه کنید. انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشاده دارید، مواظب سوء استفاده اطرافیان از این اخلاق خود باشید. میان شما و همسرتان دلخوری وجود دارد، اما امروز عشق زندگی تان این دلخوری ها را فراموش می کند و به شما ثابت خواهد کرد که از همه چیز در دنیا برای او مهم تر هستید. بعدازظهر را به خوتان مرخصی بدهید و تفریحات موردعلاقه تان را انجام دهید تا از این طریق آماده تلاش و کار برای فردا شوید.

مدتی است که به خودتان قول داده اید هر روز ورزش کنید اما امروز و فردا می کنید و امروز زمان خوبی است که به وعده تان وفا کنید و با ثبت نام در یک دوره ورزشی، سلامت جسم و روح تان را تضمین کنید. نگرانی های زیادی دارید و هیچ جایی بهتر از منزل و کانون خانواده برای فراموش کردن این نگرانی ها نیست. با مشکل مهمی روبرو شده اید و برای این مشکل روی کمک همه جانبه همسر یا عشق زندگی تان حساب باز کنید.

قصد سرمایه گذاری دارید، اما نمی دانید با پول تان چه کار کنید و بهتر است قبل از اینکه بیگدار به آب بزنید و پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده اید را از دست بدهید، با افرادی که تخصص ویژه ای در کاروکاسبی مدنظر شما دارند مشورت نمایید. انسانی سلطه جو هستید و می خواهید تمام افراد خانواده طبق نظر شما رفتار کنند، زمان آن فرا رسیده که این رفتار را کنار بگذارید و با اهل منزل صمیمی تر شوید. مدتی است که احساس گم گشتگی می کنید و در انجام کارها سردرگم شده اید. امروز بعدازظهر زمانی را برای خلوت با خودتان اختصاص دهید و تکلیف تان را با زندگی روشن کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز توجه ویژه ای به شما خواهد داشت. این احساس را به فال نیک بگیرید و روزی عاشقانه و فراموش نشدنی را پشت سر بگذارید.

امروز روز بسیار خوبی برای کار و تجارت است و مطمئن باشید حتی اگر دست به خاک هم بزنید، طلا می شود. به لحاظ عاشقی روزی خوبی در پیش رو ندارید و اگر قصد دارید به عشق زندگی تان پیشنهاد ازدواج بدهید، این پیشنهاد را به آینده موکول کنید، چرا که امروز جواب رد خواهید شنید. امروز فردی که جایگاه مهمی در فامیل یا محل کار دارد، شما را دعوت خواهد کرد، این دعوت را بی پاسخ نگذارید و از هم صحبتی با او درس های زیادی بگیرید. میان شما و عشق زندگی تان یا یکی از دوستان نزدیک شما حسابی شکر آب شده و رابطه تان در آستانه جدایی قرار گرفته است. یادتان نرود که بخشش از بزرگان است و اجازه ندهید کدورت های جزئی رابطه چندین و چند ساله شما را خراب کند.

روزی سرشار از خوشی و خبرهای مسرت بخش را در پیش رو دارید. به لحاظ مالی نیز یکی از بزرگان فامیل امروز پولی به شما خواهد داد و مشکل مالی نخواهید داشت. رابطه شما با همسر یا عشق زندگی تان رابطه ای بسیار شکننده و حساس است و اگر امروز مواظب نباشید، کار شما به جاهای باریک خواهد کشید و رابطه تان به هم خواهد خورد. در سمت صبح وقت سرخاراندن پیدا نخواهید کرد اما به همان اندازه که به سرانجام روز نزدیک می شوید، به همان مقدار سر شما خلوت تر می شود و فرصتی مناسب برای استراحت و تفریح پیدا خواهید کرد. یکی از همسایه ها رازی سربه مهر از زندگی شما را می داند و امروز این راز را برملا خواهد کرد. رمز موفقیت در نظم و انضباط قرار گرفته است و اگر می خواهید موفقیت های بیشتری را تجربه کنید، همین امروز نظم و انضباط را با مرتب کردن لوازم منزل و محل کار شروع کنید.

روز را با خوشحالی و نشاط شروع کنید و مطمئن باشید امروز به لحاظ مالی چیزی کم و کسر نخواهید داشت و از جایی که حتی فکرش را نمی کردید پول هنگفتی نصیب شما خواهد شد. امروز برای عقدقرارداد و معامله نیز روز بسیار خوبی است. زمانی از امروز را به انجام کارهای مذهبی یا فکری اختصاص دهید و خودتان را آماده مهمان داری کنید چرا که بعدازظهر مهمان های ناخوانده ای از راه خواهند رسید و نقشه هایی که برای عصرامروز کشیده اید نقش برآب می شود. مدت زیادی است که به یاد یکی از دوستان قدیمی تان هستید، امروز شرایطی برای دیدار با این دوست قدیمی مهیا خواهد شد. روز خوبی برای عشق و عاشقی است و همسر یا عشق زندگی تان نیز همین احساس را نسبت به شما دارد و برنامه های عاشقانه ای تدارک دیده است.

اهل پس انداز نیستید و امروز از بابت اینکه اندوخته ای ندارید حسابی ناراحت خواهید شد، چرا که مشکل مالی در پیش رو دارید و قادر به تأمین پول نخواهید بود. سبک زندگی کم تحرک و ثابتی دارید و این روش، سلامت زندگی شما را به خطر انداخته است، قبل از اینکه دیر شود ورزش کنید و انرژی روحی و جسمی خود را افزایش دهید. توجه بیشتری به افراد خانواده داشته باشید و در انجام کارها به آنها کمک کنید. از زندگی تان به اندازه کافی رضایت ندارید و دستاوردهای چشم گیری نداشته اید. برای جبران این عقب ماندگی ها در آینده بیشتر تلاش کنید و حتی اوقات فراغت خود را نیز مشغول کار شوید.

گذشت در زندگی ندارید و از رفتار دیگران کینه به دل می گیرید و این اخلاق باعث شده میان شما و همسر یا عشق زندگی تان فاصله بیافتد. برای اینکه این فاصله از چیزی که هست بیشتر نشود، از امروز تصمیم بگیرید که کینه ها و دلخوری های قدیمی را کنار بگذارید. امروز صبح با اعتمادبه نفس و انرژی زیادی از خواب بلند شده اید و مطمئن باشید این روحیه به شما کمک می کند تا تمام موانع را در طول روز از سر راه بردارید. مدتی است که نقشه انجام کار مهمی را در سر دارید، امروز زمان خوبی برای اجرای این نقشه است.

منبع: برترین ها
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 605

به "فال روزانه 17، 09، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 17، 09، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید