فرکی: بازیکنانم فقط ادعا دارند

به گزارش ایران عکس، حسین فرکی می گوید: ما مجبوریم تحولی صورت داده و به جوان ها فرصت بدهیم.

فرکی: بازیکنانم فقط ادعا دارند

فرکی: بازیکنانم فقط ادعا دارند

پیکان شرایط خوبی ندارد و با شکست 3 بر یک مقابل سایپا، شرایط سخت تری هم پیدا می نماید. حسین فرکی بعد از این شکست از عواملی می گوید که باعث دوری این تیم از موفقیت است. چیزی که فرکی آن را نام های بزرگ و پرادعا می نامد و درباره اش این طور می گوید: متأسفانه چیزی که در تیم ما کمرنگ است، بحث دوستی، رفاقت و همدلی است. چیزی که باید در هر تیمی وجود داشته باشد، در تیم ما بسیار پایین است. نمی دانم با این بازیکنان چطور رفتار نموده اند که با وجود داشتن نام بزرگ و ادعای شان چیزی ارائه نمی نمایند.

فرکی، از تصمیمی می گوید که برای جایگزینی جوان ها در تیم دارد: تیمی که دوستی و رفاقتش کمرنگ باشد، نتیجه اش همین است که این گونه نتیجه می گیریم. در بحث فنی، پس از عید نتوانستیم شرایط تمرینات مان را آن طور که دلخواه مان باشد، انجام دهیم. اگر هم تمرینات مورد دلخواه ما بود، بحث عدم دوستی در تیم اجازه نتیجه دادن را نمی داد. از این جهت، ما با تیم های دیگر تفاوت داریم و امیدوارم در آینده کوشش کنیم و شرایط مان بهتر گردد. اگر قرار است شرایط این گونه باشد، ما مجبوریم تحولی صورت داده و به جوان ها فرصت بدهیم. با این وضعیت نسبت به بعضی از بازیکنان بی خیال می شویم.

محمد قاضی با ناراحتی رختکن را ترک کرد و این سوال از فرکی پرسیده می گردد که از عملکرد او راضی است یا نه؟ فرکی در پاسخ به این سوال می گوید: من ناراحت نیستم و همه بازیکنان را به یک چشم می بینم. محمد قاضی بازیکن بزرگی است و فرد دیگری او را آورده و من این بازیکن را نیاورده ام. نهمین بازی است که او گل نزده و کسی که باید ناراحت باشد، ما باید باشیم نه بازیکن. بازیکنان دوست دارند بیشتر به خود و موقعیت آینده شان فکر نمایند، ولی من این اجازه را نمی دهم که هر کسی ساز خودش را بزند. تیمی که نبستیم را باید اداره نموده تا فصل تمام گردد. من بازیکنانی نمی خواهم که بخواهند آمار برای خود جمع نمایند و دوباره به تیم دیگری رفته که آمار خودشان را بهتر نمایند. من بازیکنی می خواهم که به فکر تیم باشد.

2 - 300

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 13 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 174

به "فرکی: بازیکنانم فقط ادعا دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: بازیکنانم فقط ادعا دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید