مقاله: سخت ترین کتاب هایی که ارزش خواندن دارند

به گزارش ایران عکس، استیون ددالوس نام اصلی جیمز جویس است و این کتاب در واقع زندگینامه خود اوست که جزئیات تصمیم استیون در کناره گیری از کلیسا و دنبال کردن درس و دانشگاه را بیان می نماید.

مقاله: سخت ترین کتاب هایی که ارزش خواندن دارند

رئالیسم جادویی ژانر آسانی نیست و لی لی یکی از سخت ترین نمونه های این ژانر است. این رمان کورتاسار در رابطه با بوهمیان پاریس را می توانید به 2 روش متفاوت بخوانید. یا از ابتدا تا فصل 57 بخوانید و یا از روی جدول راهنمای کتاب به صورت صفحات زوج و فرد یا از فصل 75 آغاز کنید. جالب اینجاست که می توانید برخی از قسمت های کتاب را جا بیندازید و با این وجود کاملا کتاب را درک کنید.

در این رمان هزار صفحه ای از فاستر والاس موضوعات زیادی از اعتیاد و تنیس گرفته تا تئوری فیلم و جدایی کبک و یک اختراع عجیب و در عین حال ناراحت کننده جای گرفته است. درست است که در این کتاب داستان خاصی روایت نمی گردد اما هر کسی به خاطر خلاقیت منحصر به فرد والاس به مطالعه آن روی می آورد.

این رمان زمانی که متوجه شوید چه اتفاقی می افتد اشکتان را در می آورد. در این داستان علمی تخیلی تصور می کنید که اگر یک انسان شبیه سازی شده بودید و به جهان آمده اید تا اعضای بدنتان را اهدا کنید چه اتفاقی می افتاد. کی، روت و تومی شخصیت های اصلی داستان هستند که در مدرسه شبانه روزی هیلشم با سبک آموزشی خاصی آموزش می دیدند. دانش آموزان طوری تربیت می شوند که قرار است در آینده اهدا کننده عضو به مردم باشند.

منبع مقاله: سخت ترین کتاب هایی که ارزش خواندن دارند

انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1841

به "مقاله: سخت ترین کتاب هایی که ارزش خواندن دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سخت ترین کتاب هایی که ارزش خواندن دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید