نفتکش ژاپنی نصف شد

به گزارش ایران عکس، مقامات موریس می گویند کشتی باربری متعلق به یک تبعه ژاپن که در آب های ساحلی این جزیره به گل نشسته بود اکنون به دو نیم تقسیم شده است.

نفتکش ژاپنی نصف شد

به گزارش ایرنا از تلویزیون ژاپن، مقامات این کشور جزیره ای واقع در اقیانوس هند اعلام کردند که کشتی واکاشیو حوالی ساعت 16:30 عصر شنبه به وقت محلی شکست.

تصاویر ویدئویی ضبط شده توسط رسانه های موریس تجمع آب کدر و قهوه ای رنگی را در اطراف این کشتی شکسته شده نشان می دهند که از آب آبی رنگ اطراف آن متمایز است بیم آن می رود که نفت باقی مانده در این کشتی نشت نموده باشد.

مقام ها می گویند که گارد ساحلی را به منطقه اعزام نموده اند و آماده می شوند تا بر اساس توصیه متخصصان کشتیرانی این کشتی را یدک کشی نمایند.

کشتی واکاشیو اواخر اوائل مرداد هنگامیکه از چین به مقصد برزیل در حرکت بود به یک صخره دریایی برخورد کرد.

دولت موریس روز آدینه طی بیانیه ای گفت که به دنبال دریافت غرامت از صاحب این کشتی و شرکت بیمه گر آن است. موریس همچنین از افراد و موسسات می خواهد تا برای نشان دادن ابعاد این خسارت مدرک ارائه نمایند.

گزارش ها حاکی است بیش از هزار تن روغن از این کشتی باری متعلق به یک شرکت خصوصی ژاپنی که در نزدیکی جزایر موریس واقع در اقیانوس به گل نشسته بود به دریا نشت نموده است.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: عصر ایران
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1171

به "نفتکش ژاپنی نصف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفتکش ژاپنی نصف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید