همراهی مردم در مقابله با کرونا لازم است، از سفرهای نوروزی پرهیز گردد

به گزارش ایران عکس، نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: مردم باید نسبت به ویروس کرونا مطلع باشند و مراقبت های دقیق و پیشگیرانه ای به عمل آورند چراکه تنها راه مقابله با این ویروس، فعلا پیشگیری است.

همراهی مردم در مقابله با کرونا لازم است، از سفرهای نوروزی پرهیز گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مراحل اقدام برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا به صورت آنلاین هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب و طی کنید.

سید ابوالفضل موسوی در گفت وگو با ایران عکس، با تاکید بر ضرورت تمرکز تمام دستگاه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، اعلام کرد: یکی از مسائل حائز اهمیت در شرایط کنونی کنترل ویروس کرونا است. برای کنترل این ویروس همراهی مردم لازم است و قطعا دولت به تنهایی نمی تواند این ویروس را مدیریت کند.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز باید به سرعت از انتخابات عبور کنیم و آنچه که باید در اولویت تمام دستگاه ها باشد مدیریت ویروس کرونا است وگرنه ضربه مالی و روحی سنگینی به کشور وارد خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس توضیح داد: جلسات مجلس از روز دوشنبه برای آنالیز بودجه در سه شیفت برگزار خواهد شد و عملا فرصتی برای برگزاری جلسات کمیسیون ها نیست اما کمیسیون عمران سعی می نماید تا نشستی را با مسئولان مربوط در حوزه حمل و نقل عمومی برای برررسی اقدامات صورت گرفته برای مقابله با گسترش این ویروس برگزار کند.

نماینده مردم یزد در مجلس توضیح داد: مردم باید نسبت به این ویروس مطلع باشند و مراقبت های دقیق و پیشگیرانه ای به عمل آید. یکی از مهم ترین توصیه ها به مردم در شرایط کنونی خودداری از سفرهای نوروزی است. این ویروس به سرعت منتقل می گردد و تنها راه مقابله با آن فعلا پیشگیری است.

این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه تاکید نمود: حتی الامکان مردم باید از مسافرت های غیر ضروری پرهیز نموده و در شرایط خاص نیز از وسایل شخصی استفاده نمایند.

وی گفت: واقعیت این است که این ویروس اکنون به شهرهای مختلف کشور رسیده است. در شهرهایی که هنوز از این ویروس مصون مانده اند باید اقداماتی برای جلوگیری از ورود این ویروس صورت گیرد.

موسوی اضافه کرد: برخی از کشورها مرزهای خود را با ایران بسته اند و عملا مسافرت های خارجی به حداقل خواهد رسید. ما باید با برنامه ریزی صحیح مقابله با این ویروس را در داخل کشور مدیریت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 699

به "همراهی مردم در مقابله با کرونا لازم است، از سفرهای نوروزی پرهیز گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراهی مردم در مقابله با کرونا لازم است، از سفرهای نوروزی پرهیز گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید