ورود تورهای گردشگری به مناطق حفاظت شده به مجوز محیط زیست احتیاج دارد

به گزارش ایران عکس، خبرنگاران/بوشهر ورود تورهای گردشگری به مناطق حفاظت شده استان بوشهر نیازمند هماهنگی و اخذ مجوز از اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر است.

ورود تورهای گردشگری به مناطق حفاظت شده به مجوز محیط زیست احتیاج دارد

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این خصوص می گوید: ورود گردشگران در قالب تورهای گردشگری به مناطق حفاظت شده در راستای هماهنگی و پیشگیری از ورود آسیب به طبیعت و جلوگیری از هر گونه حادثه برای گردشگران وفق قوانین و مقررات باید با مجوز سازمان حفاظت محیط زیست باشد بنابراین از همه آژانس های گردشگری و تورهای گردشگری تقاضامند است قبل از آگهی برگزاری تورها و ورود به مناطق حفاظت شده نسبت به اخذ مجوز از اداره کل حفاظت محیط زیست اقدام نمایند.

فرهاد قلی نژاد همچنین اعلام کرد: مناطق حفاظت شده مناطق ارزشمند زیستی بوده که در جهت حفاظت از تنوع زیستی و طبیعت تحت حفاظت و مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست قرار دارند و گردشگری در این مناطق باید با رعایت اصول حفاظت از طبیعت بوده تا از تخریب و ایجاد آلودگی در طبیعت جلوگیری گردد و از همه شهروندان عزیز درخواست می گردد در هنگام گردشگری در طبیعت حافظ محیط زیست و طبیعت باشند.

به گزارش ایران عکس، به تقل از روابط عمومی محیط زیست استان بوشهر، مناطق تحت حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست شامل پارک های ملی، پناهگاه حیات وحش، منطقه حفاظت شده و آثار طبیعی ملّی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 610

به "ورود تورهای گردشگری به مناطق حفاظت شده به مجوز محیط زیست احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود تورهای گردشگری به مناطق حفاظت شده به مجوز محیط زیست احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید