پیام رئیس جمهوری کره شمالی به اسد ، حالم خوب است

به گزارش ایران عکس، رهبر کره شمالی برای رئیس جمهوری سوریه پیام تشکر فرستاد

پیام رئیس جمهوری کره شمالی به اسد ، حالم خوب است

به گزارش خبرنگاران، در پی گزارش های اطلاعاتی مبنی بر وخیم بودن شرایط جسمانی رهبر کره شمالی و نبودش در ملأ عام از 11 آوریل گذشته، کیم جونگ اون به نوعی در پاسخ به گزارش های منتشر شده درباره مساعد نبودن شرایط جسمانی اش پیامی را به بشار اسد فرستاد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سی ان ان عربی، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی روز چهارشنبه پیامی را به بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه فرستاد تا به گزارش ها و شایعات درباره وخیم بودن شرایط جسمانی خود سرانجام دهد.

نامه اون به اسد به عنوان پاسخی به پیام محبت آمیز ای بود که رئیس جمهوری سوریه به مناسبت صد و هشتمین سالروز تولد کیم سونگ ایل، رهبر پیشین کره شمالی ارسال کرده بود.

این پیام، تنها اشاره به زنده بودن رهبر کره شمالی است در حالیکه گزارش های خبری آمریکایی معتقدند وی به کما رفته است در این رابطه بسیاری از رسانه های جهانی تا کنکاش و بحث درباره سرنوشت رهبر کره شمالی و جانشین احتمالی او در این کشور منزوی که با مشت آهنین حکومت می کند، پیش رفتند.

  • ادعای جدید مقام آمریکایی درباره وخامت حال رهبر کره شمالی
  • تحلیلگران پاسخ می دهند | با مرگ کیم کره شمالی متلاشی می شود؟

این خبر سی ان ان عربی به نقل از رسانه رسمی کره شمالی اما مشخص نکرده که این پیام اون به صورت پروتکل اوتوماتیک ارسال شده یا اینکه باید اجازه رهبر کره شمالی را هم به دست می آورده است.

این در حالی است که رسانه های کره جنوبی وخامت جسمانی رهبر کره شمالی را تکذیب کردند و افزودند، بعد از عمل جراحی که داشته او بهبود یافته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 991

به "پیام رئیس جمهوری کره شمالی به اسد ، حالم خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام رئیس جمهوری کره شمالی به اسد ، حالم خوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید