پیش از انتخابات آمریکا، شهاب سنگی با زمین برخورد می نماید

به گزارش ایران عکس، آن ها گفتند که اگر سیارک وارد مدار زمین گردد، متلاشی خواهد شد و شهابی درخشان به وجود خواهد آورد. این شهاب سنگ به دلیل ابعاد کوچکش، از سوی ناسا به عنوان شیئی بالقوه خطرناک شناخته نشده است.

پیش از انتخابات آمریکا، شهاب سنگی با زمین برخورد می نماید

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش ناسا این جرم فضایی روز دوم نوامبر، یک روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، به جو زمین خواهد رسید

سازمان هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا) گزارش داد که محتمل است یک روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، شهاب سنگی به زمین برخورد کند، البته احتمال این برخورد کمتر از یک درصد اعلام شده است.

به گزارش سی ان ان، اطلاعات به دست آمده نشان می دهد که اندازه این شهاب سنگ حدود دو متر است. این جرم آسمانی اولین بار در سال 2018 در رصدخانه پالومار در کالیفرنیا کشف شد. به گزارش ناسا، سه جرم فضایی ممکن است طی 13 روز با زمین برخورد نمایند، و احتمال این برخورد ها کمتر از نیم درصد است.

این جرم فضایی روز دوم نوامبر، یک روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، به جو زمین خواهد رسید.

بنا به گزارش ها و به نقل از پژوهشگران ناسا، احتمال این که سیارک وارد جو زمین گردد حدود یک به 240 است. آن ها گفتند که اگر سیارک وارد مدار زمین گردد، متلاشی خواهد شد و شهابی درخشان به وجود خواهد آورد. این شهاب سنگ به دلیل ابعاد کوچکش، از سوی ناسا به عنوان شیئی بالقوه خطرناک شناخته نشده است.

یکشنبه پیش، شهاب سنگی به اندازه یک خودرو سواری از نزدیکی کره زمین گذشت. این سنگ فضایی با فاصله ای حدود 2500 کیلومتر از فراز اقیانوس هند جنوبی عبور کرد.

هیچ شهاب سنگی تا کنون این اندازه به زمین نزدیک نشده بود. بنا به تخمین ها، ابعاد این شهاب سنگ بین 3 تا 6 و نیم متر بود.

منبعک ایندندنت

منبع: فرادید
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1187

به "پیش از انتخابات آمریکا، شهاب سنگی با زمین برخورد می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش از انتخابات آمریکا، شهاب سنگی با زمین برخورد می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید