چرخ های تراکتور دوباره کم باد شد، شوک به توشاک با یک تصمیم عجیب

به گزارش ایران عکس، نتایج ناامیدکننده تراکتورسازی در شش هفته ابتدایی هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر با حذف این تیم از رقابتهای جام حذفی کار را به سمتی برد که حالا برکناری جان توشاک به سوژه اول این تیم تبریزی تبدیل گردیده است. اتفاقی که هنوز با واکنش رسمی مدیران باشگاه روبرو نگردیده اما احتمال آن را نباید دور از ذهن دانست.

چرخ های تراکتور دوباره کم باد شد، شوک به توشاک با یک تصمیم عجیب

سرمربی ولزی تراکتورسازی تبریز که برخلاف مربیان قبلی این تیم کاملا آرام است، بعد از پرخاشی که اشکان دژاگه روی نیمکت به وی داشت واکنش قاطعی نداشت و به جای اینکه رفتار بازیکن را محکوم کند، اشتباه را به گردن خود انداخت تا نشان دهد اقتدار لازم برای سروسامان دادن به حاشیه های اینچنینی را ندارد و در صورت تکرار آن در موضع ضعف قرار خواهد گرفت.

همین اتفاق یک ویژگی منفی برای مربی بزرگی است که سابقه زیادی در فوتبال جهان دارد و مخالفانش را برآن داشته تا زمینه کنار گذاشتنش را فراهم نمایند. هر چند که برخی مدیران باشگاه مخالف جابجایی هستند اما نتیجه ندریافت تیم و مدیریت نکردن حاشیه ها باعث گردیده تا بحث برکناری وی در همین هفته های ابتدایی لیگ برتر مطرح گردد.

اوضاع تراکتورسازی در حالی بهم ریخته است که مالک و مدیرعامل این باشگاه برای انجام برخی امور اقتصادی راهی تاتارستان روسیه گردیده اند و معین نیست این سفر در راستای منافع باشگاه بوده یا مربوط به امور اقتصادی وی می گردد. با این حال به نظر می رسد نبود مدیران تصمیم گیر در مورد تیم شرایط را برای تراکتورسازی وخیم تر از قبل نموده است.

درحالی که برخی مدیران میانی باشگاه خواستار کنار گذاشتن توشاک و اوردن یک سرمربی جدید هستند، برخی اعضای هیات مدیره مخالف تغییرات هستند و این موضوع را هم به مالک باشگاه منتقل نموده اند که در این مقطع برکناری سرمربی به سود تراکتورسازی و باشگاه نیست.

اختلاف نظری که بین مسئولان تراکتورسازی وجود دارد طبیعتا بزرگترین لطمه را به این تیم وارد خواهد نمود و به نظر می رسد بازیکنان هم با دیدن این وضعیت نوع رفتارشان را تنظیم می نمایند. تیمی که چند بازیکن بزرگ تیم ملی را در اختیار دارد و امکانات مناسبی را هم در اختیار دارد نباید در هفته ششم لیگ برتر با این شرایط روبرو گردد.

اتفاقی که چند سال پیش در تیم استیل آذین رخ داد و سوء مدیریت باعث شد میلیاردها تومان پول از بین برود، درحال شکل دریافت در تراکتورسازی است و اگر مدیران این باشگاه نتوانند حاشیه های خودساخته را سروسامان دهند به نظر می رسد این تیم دوباره وارد بحران هایی خواهد شد که دودش به چشم طرفداران پرشور این تیم می رود.

ایران عکس کسب اطلاع کرد مالک و مدیرعامل این باشگاه روز دوشنبه در نشستی با جان توشاک پیرامون وضعیت فنی این تیم تبادل نظر خواهند کرد و سپس تصمیم نهایی در مورد ماندن یا رفتن توشاک را خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 45

به "چرخ های تراکتور دوباره کم باد شد، شوک به توشاک با یک تصمیم عجیب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرخ های تراکتور دوباره کم باد شد، شوک به توشاک با یک تصمیم عجیب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید