کالدرون سرمربی تیم ملی فوتبال می گردد؟

به گزارش ایران عکس، سرمربی سابق پرسپولیس مذاکراتی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران انجام داده است.

کالدرون سرمربی تیم ملی فوتبال می گردد؟

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، پس از جدایی مارک ویلموتس، فدراسیون فوتبال که شرایط خوبی را از نظر اقتصادی تجربه نمی کرد، مذاکرات مختلفی را با گزینه های ایرانی و خارجی (برانکو ایوانکوویچ) انجام داد و در نهایت با وجود اینکه نام دراگان اسکوچیچ در بین گزینه ها نبود، با این مربی کروات قرارداد همکاری امضا کرد.

حضور اسکوچیچ رو نیمکت تیم ملی با توجه به کارنامه این مربی نقدها زیادی را از سوی کارشناسان به همراه داشت به طوری بعضی از این صاحب نظران، انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی را توهین به مربیان ایرانی قلمداد کردند.

طبق برنامه قبلی، تیم ملی فوتبال ایران باید در فروردین ماه در جریان دو ملاقات حساس مقدماتی جام جهانی به مصاف هنگ کنگ و کامبوج می رفت، از این رو فدراسیون فرصت چندانی برای انتخاب مربی تیم ملی نداشت اما حالا که ملاقاتهای مقدماتی جام جهانی به تعویق افتاده، سئول نشینان این فرصت را دارند در انتخاب خود تجدید نظر نمایند.

از قرار معلوم قرارداد دراگان اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال تا تیر ماه است و از طرف دیگر با توجه به نقدهای که به حضور این مربی کروات روی نیمکت تیم ملی شده، فدراسیون تمایلی به تمدید قراردادش ندارد. در همین حال از فدراسیون فوتبال خبر می رسد مذاکراتی برای سپردن راهنمایی تیم ملی فوتبال به گابریل کالدرون اجرا شده و این مربی آرژانتینی هم ابراز رضایت نموده دوباره در ایران کار کند.

کالدرون اعلام نموده حاضر است با حضور مستمر در ایران راهنمایی تیم ملی را بر عهده بگیرد و از طرف دیگر مبلغ درخواستی او برای فدراسیون فوتبال معقول است اما نکته مهم حضور مجدد این مربی در ایران بحث طلبش از باشگاه پرسپولیس است. به نظر می رسد اگر فدراسیون و کالدرون به توافق برسند، مربی آرژانتینی هم حاضر است از طلب 550 هزار دلاری خود گذشت کند تا بدون مشکل روی نیمکت تیم ملی بنشیند.

موضوع مذاکره با کالدرون به مقامات بالادستی فدراسیون هم گزارش شده و این مقامات هم موافقت خود را برای عقد قرارداد با کالدرون اعلام نموده اند. حالا باید دید آیا کالدرون دوباره به ایران سفر می نماید یا اتفاق دیگری رخ خواهد داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 953

به "کالدرون سرمربی تیم ملی فوتبال می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون سرمربی تیم ملی فوتبال می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید