افراد شرور و سابقه دار از ورزشگاه ها برای آشوبگری استفاده می کنند

به گزارش ایران عکس، به گزارش خبرنگاران، افشین داوری مدیر کل امور باشگاهها وزارت ورزش و جوانان در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به جلسه اخیر با مسئولان انتظامی و نظارتی ، صدا وسیما و تاج رئیس فدراسیون در معاونت قهرمانی وزارت ورزش گفت: در پی حوادث اخیر در مسابقات لیگ برتر این جلسه به درخواست آقای داورزنی تشکیل شد و مصوبات مهمی به تایید حاضران رسید.

افراد شرور و سابقه دار از ورزشگاه ها برای آشوبگری استفاده می کنند

داوری گفت: بررسی های پلیس نشان داد که برخی افراد شرور و سابقه دار که هیچ گونه ارتباطی با فوتبال ندارند به استادیوم ها وارد شده و از این فضا برای آشوبگری استفاده می کنند که با کمک قوه قضاییه و نیروی انتظامی شناسایی شده و از ورود آنها جلوگیری و برخورد قضایی لازم صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: البته مقرر شد لیدرها و تماشاگران دایمی برخی تیم ها کارت شناسایی دریافت کنند و کانون هواداران باشگاه ها مسئول مستقیم آموزش ، نظم و ساماندهی هواداران هستند.

داوری گفت: برخورد انضباطی شدیدتر و جرائم سنگین تری از سوی فدراسیون فوتبال برای مربیان و بازیکنانی که قبل و حین و پس از مسابقه به تحریک هواداران و تخریب حریف می پردازند در نظر گرفته خواهد شد و برای اعلام برنامه های باشگاهها و تیم ها یک سخنگو تعیین شده و از اظهار نظرهای حساسیت برانگیز جلوگیری شود.

مدیر کل امور باشگاه ها تاکید کرد: این تصمیمات به همراه برخی موارد دیگر به صورت بخشنامه به همه استان ها و تیم ها و باشگاهها اعلام شده است و فدراسیون فوتبال مسیولیت اجرای آن را با همکاری مدیران کل استان ها بر عهده خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 187

به "افراد شرور و سابقه دار از ورزشگاه ها برای آشوبگری استفاده می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افراد شرور و سابقه دار از ورزشگاه ها برای آشوبگری استفاده می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید