همه اخبار و مقاله ها

اعلام تاریخ نو برای پخش دودکش 2

پخش سریال کمدی دودکش 2 از سه شنبه هشتم تیرماه آغاز می شود.

9 مرداد 1400

استقلال بازیکنان شریفی دارد، بازیهای سنگین استقلال مانده است

به گزارش خبرنگاران، سید صالح مصطفوی در پایان دیدار تیمش مقابل گل گهر گفت: در باره مسائل صحبت به اندازه کافی شده و ما باید به بازی ها بپردازیم.

9 مرداد 1400

مسائل مهاجرت به خارج از کشور

هیچ وقت نمی توانید با تعریف دیگران از کل مسائل مهاجرت به کشوری دیگر آگاه شوید اما حداقل میتوانید برای بعضی از رایج ترین مسائل احتمالی خودتان را آماده کنید.

8 مرداد 1400

اتوبوسهای برقی تلفات جاده ای را کاهش می دهند

دبیر ستاد فناوریهای حمل و نقل پیشرفته با بیان اینکه اتوبوسهای برقی تلفات جاده ای را کاهش می دهند، گفت: اتوبوس های برقی ایرانی 10 تا 40 درصد نسبت به نمونه های چینی و اروپایی ارزانتر هستند.

8 مرداد 1400

برترین هتل های 7 ستاره جهان

با برترین هتل های 7 ستاره جهان آشنا شویددر ابتدا گفتنی است که امتیازی تحت اسم هتل هفت ستاره به طور رسمی وجود ندارد. این عبارت برای اولین بار به وسیله خبرنگاری که در مراسم افتتاحیه برج العرب صحبت می کرد به کار گرفته شد و این اعتقاد را داشت که عبارت هتل پنج...

7 مرداد 1400

معاون هماهنگی امور منطقه ها شهرداری تهران منصوب شد

تهران (پانا) - پیروز حناچی شهردار تهران با صدور حکمی حمید محسنی را به سمت معاون هماهنگی امور منطقه ها شهرداری تهران منصوب کرد.

6 مرداد 1400

آمریکا تحریم های دیوان کیفری بین المللی را لغو کرد

ایرنا نوشت:دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا (OFAC) تحریم های مربوط به دیوان کیفری بین المللی را لغو کرد.

6 مرداد 1400

در چه سنی احتمال ابتلا به ام اس وجود دارد؟

سن ابتلا به بیماری ام اس به طور معمول در حدود 20 تا 40 سالگی است اما در بعضی افراد هم سن آغاز این بیماری پس از 50 سالگی است که در این شرایط، بیماری با سرعت بیشتری پیشرفت می نماید.

5 مرداد 1400

جاسوسی اپل و مایکروسافت برای دولت ترامپ فاش شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، وزارت دادگستری آمریکا در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ از شرکت اپل خواسته بود تا اطلاعات بعضی کاربران را تسلیم کند.

5 مرداد 1400

اعتراض کارگران در پی تعطیلی واحدهای سنگ کوبی نی ریز فارس

صبح امروز جمعی از کارگران کارگاه های تعطیل شده واحدهای سنگ کوبی نی ریزدر مقابل فرمانداری این شهرستان تحصن کرده تا مسئولان به شرایط آن ها رسیدگی کنند.

4 مرداد 1400

قیمت مسکن، اجاره بها و خودرو در آگهی های آنلاین امروز 23 تیر 1400

آگهی های آنلاین این روز ها رونق خوبی پیدا نموده اند و بسیاری از معاملات به یاری همین آگهی ها صورت می گیرد. در این گزارش آخرین عدد و رقم های مربوط به خرید مسکن در کرج، قم و تهران و خودرو های صفرکیلومتر گران قیمت را آنالیز می کنیم؛ آگهی هایی که طی یک هفته...

3 مرداد 1400

جزئیات طرح حذف قیمت گذاری دستوری

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا پور ابراهیمی ادامه داد: به زعم اقتصاددانان اگر مشکل قیمت گذاری دستوری حل نشود به زودی اقتصاد ایران صرف نظر از ابرچالش هایی که با آن روبرو است، با بحران های جدی تری از جمله ورشکستگی صنایع عظیم هم روبرو خواهد شد.

2 مرداد 1400

خطرات نرفتن به راه بادیه و نشستن باطل!

کرونا، همه را خانه نشین کرد. تغییر ناخوشایندی که باعث شد آنهایی هم که کمی تحرک بدنی داشتند، همان اندک را هم کنار بگذارند.

2 مرداد 1400

شناسایی محوطه های شاخص پارینه سنگی تا اسلامی

به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، محمد معصومیان با اعلام این خبر گفت: وجود دشت های غنی میان کوهی، رودخانه های دائمی، دریاچه زریبار و شرایط زمین ریخت منطقه موجب شده که پیش از این مطالعات باستان شناسی در این منطقه بیشتر معطوف به دشت...

1 مرداد 1400

بازگشت سفیر آمریکا به مسکو

جان سالیوان، سفیر آمریکا در روسیه روز پنجشنبه چند روز بعد از بازگشت سفیر روسیه به واشنگتن، به مسکو بازگشته است.

1 مرداد 1400

بخشودگی جرایم قابل بخشش مالیات های مستقیم و مالیات برارزش افزوده

رئیس کل سازمان امور مالیاتی با صدور دستورالعملی از بخشودگی جرائم قابل بخشش موضوع قانون مالیات های مستقیم وقانون مالیات برارزش افزوده تا سقف 6میلیاردتومان برای هر دوره یا سال مالیاتی اطلاع داد.

31 تیر 1400

رد خون در افغانستان همچنان جاری ست، انفجار اتوبوس 25 نفر را به کام مرگ برد

ایرنا نوشت: درحالی که افغانستان در شوک انفجار مدرسه دخترانه در کابل است، منابع خبری بامداد دوشنبه اعلام کردند که با وقوع انفجار در یک اتوبوس در جنوب این کشور، 25 تن کشته شدند.

31 تیر 1400

ایبوپروفن بهتر از کدئین درد را از بین می برد

محققان دریافتند، ایبوپروفن بهتر از کدئین و با عوارض جانبی کمتری درد را از بین می برد.

30 تیر 1400

بالگرد نبوغ در هفتمین پرواز به منطقه ای تازه از مریخ دست یافت

بالگرد نبوغ ناسا هفتمین پرواز خود را در مریخ انجام داد و طی آن به منطقه ای نو و دست نیافته از سیاره سرخ رفت که پیش از این تنها به وسیله مدارگرد شناسایی مریخ رصد شده بود.

30 تیر 1400

دانمارک چگونه به لانه جاسوسی و شنود سایبری آمریکا در اروپا تبدیل شد؟

بر اساس یک تحقیق رسانه ای، دانمارک به یک سازمان اطلاعاتی آمریکا برای جاسوسی از رهبران اروپایی یاری نموده و به محل اصلی شنود و جمع آوری اطلاعات اروپایی به نفع سازمان های اطلاعاتی آن کشور تبدیل شده است.

29 تیر 1400
تعداد: (1699)