مقالات گردشگری

تحول اقتصادی یزد با استفاده از ظرفیت های هر منطقه

نماینده بزرگترین حوزه انتخابی کشور به سرمایه گذاری روی ظرفیت های هر منطقه برای ایجاد تحول اقتصادی در استان یزد تاکید کرد.

26 دی 1398

آقای زمانی! پیغام نور شعبه تایلند افتتاح شد؟!

عضو شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم و دانشجوی دانشگاه پیغام نور کرج در توییتی نسبت به انتشار تصاویری از رئیس دانشگاه پیغام نور در جشنی در تایلند واکنش نشان داد.

25 دی 1398

نکونام با تأخیر به اردوی تیم ملی در ایتالیا ملحق می گردد

مربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان در پرواز امروز ملی پوشان به ایتالیا حضور نخواهد داشت.

24 دی 1398

اروپایی ها در زمستان به کجا سفر می نمایند؟

اروپا از زیبایی های بسیاری برخوردار بوده و گردشگران زیادی از سراسر دنیا به قاره اروپا سفر می نمایند. این قاره سواحل زیبا، معماری های باشکوه و قدیمی و مردمی مهربان دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با بعضی از تصاویر جاذبه های گردشگری قاره اروپا در فصل...

24 دی 1398

لغو ویزای ایران، چینی ها را مشتاق کرد؟ ، ویزای رایگان و پرواز مستقیم به ایران چقدر موثر بود؟

مدیر یک آژانس گردشگری در چین می گوید: پس از لغو ویزای ایران، ترس و نگرانی چینی ها از آمریکا کم تر شده است.

23 دی 1398

تجهیز مجتمع بین راهی ابرکوه به شبکه گاز

معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی یزد گفت: یک مجتمع بین راهی در ابرکوه با اعتبار 3میلیارد ریال به شبکه گاز مجهز شد.

23 دی 1398

دیدنی های شهر فومن گیلان

دیدنی های شهر فومن گیلاندر این مقاله از وب سایت گردشگری خبرنگاران به معرفی دیدنی های شهر فومن گیلان خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید.

20 دی 1398

لوینسون به ایران آمد یا القاعده او را ربود؟

12 سال پس از ناپدید شدن رابرت لوینسون، مامور سابق اف. بی. آی، هنوز این پرونده دارای گره کور و سرنخ های سایه روشن است، اما آنچه که شواهد و اسناد مستدل تر از همه تا به امروز نشان می دهند آن است که او از ابتدا هم در ایران نبوده است.

16 دی 1398

بی عدالتی دادگاه های اتریش در قبال یک ایرانی

7 سال پیش بود که مهدی آرپادرئی همسر و فرزند خود را برای یک سفر 15 روزه به ایتالیا فرستاد، اکنون هفت سال است که او فرزندش، فرهاد را ندیده است!

15 دی 1398

شروع مجدد بازدید رایگان یکشنبه ها از جاذبه های ایتالیا

تعداد زیادی از جاهای دیدنی ایتالیا پیش تر در اولین روز یکشنبه هر ماه رایگان بودند که سال گذشته این طرح به حالت تعلیق درآمد، اما مجدداً از اولین یکشنبه نوامبر به رایگان پذیرای بازدیدکنندگان هستند.

11 دی 1398

مهمانی که این روزها موقع دیدارش است

خبرنگاران/هرمزگان شهریور به پایان رسیده و مهر فرارسید، همه منتظر مهمانی هستند که این روزها موقع دیدارش است، فصلی که تا چشم کار می کند لنج ها را می بیند که در طلب مهمان صف کشیده اند و سر از پا نمی شناسند.

10 دی 1398

هنگ کنگ هنوز از مخمصه خارج نشده ، این آشوب، باید خاتمه یابد

نخست وزیر چین در دیدار با کری لام فرماندار هنگ کنگ در پکن اظهار داشت، این منطقه هنوز از مخمصه خارج نشده است و آشوب در هنگ کنگ باید انتها یابد.

8 دی 1398

آژیر قرمز 2020 برای ترامپ

سه شنبه شب در امریکا دموکرات ها با پیروزی در انتخابات ایالتی و فرمانداری های دو ایالت کلیدی ویرجینیا و کنتاکی و پیشتازی اولیه در بعضی ایالت های دیگر خواب را از چشمان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری امریکا و جمهوریخواهان گرفتند و این پیغام را به رئیس کاخ سفید...

6 دی 1398

ورود مقامات کره شمالی به پکن پیش از عزیمت به ویتنام

12 تن از مقام های کره شمالی پیش از عزیمت به ویتنام برای حضور در دومین نشست میان رهبران کره شمالی و آمریکا، وارد پکن شدند.

4 دی 1398

جمعه سیاه در دبی

در این روزها که به جمعه سیاه در دبی نزدیک می شویم، تب و تاب خرید در حال بالا دریافت است. همه جا پر از تخفیف های مختلف و برنامه های متنوع است. در سال های اخیر جمعه سیاه (این سنت قدیمی مردم غرب) به تمام جهان سرایت پیدا کرده.

4 دی 1398

منوچین: تهران شروط ما را بپذیرد، تمام تحریم ها را بر می داریم

ایسنا نوشت: وزیر خزانه داری آمریکا با بیان اینکه حضور ما در عربستان دفاعی است، گفت: اگر ایران شروط لازم را بپذیرد تمام تحریم ها را بر می داریم.

2 دی 1398

نخست وزیر چین وارد هند شد

خبرنگاران: نخست وزیر چین عصر امروز برای دیدار رسمی با مقامات هند از جمله همتای خود وارد دهلی نو پایتخت این کشور شد.

23 آذر 1398

بازدید ماتیس از باقیمانده های فاجعه بار جنگ ویتنام

وزیر دفاع آمریکا در حال آنالیز پیامدهای باقیمانده از جنگ ویتنام است. او امروز، چهارشنبه از پایگاهی در این کشور که در دوران جنگ ویتنام به دلیل ذخیره عامل نارنجی توسط نیروهای آمریکایی آلوده شده، دیدار کرد.

21 آذر 1398

هتل های ارزان آنتالیا از دید گردشگران

هتل های ارزان آنتالیا از دید گردشگرانهتل های ارزان آنتالیا : آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می شود دارای جاذبه های فراوان می باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه...

17 آذر 1398

هر یک ساعت راهپیمایی فضایی، معادل چهار ساعت کار سخت روی زمین است

یک کارشناس فناوری فضایی با اشاره به جزئیات لباس فضایی پروژه آرتمیس ناسا که هفته گذشته رونمایی شد، گفت: نسل جدید لباس های فضایی حدود 200 کیلوگرم وزن دارند.

16 آذر 1398
تعداد: (142)