همایشها و نمایشگاه ها

روابط ایران و چین در سال های اخیر نمایان تر شده است

خبرنگاران: رئیس مجلس گفت: چین و ایران دو کشور مهم و علاقه مند به توسعه روابط هستند که این موضوع در سال های اخیر نیز نمایان تر شده است.

26 آبان 1398

حضور اعضای خوشه صنعتی خرمای بوشهر در نمایشگاه مالزی

خبرنگاران: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر گفت : با مجوز سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ،استان بوشهر به عنوان استان مشخص راهبری تور نمایشگاهی خوشه های صنعتی کشور به نمایشگاه صنایع کوچک مالزی انتخاب شد.

1 آبان 1398

گامی دیگر در راستای استیضاح ترامپ

رای گیری روز پنجشنبه کمیته قضایی مجلس نمایندگان به آن اجازه می دهد که برای تحقیق و تفحص درباره فعالیت های رئیس جمهوری آمریکا از اختیارات قانونی خود استفاده کند.

26 مهر 1398

موشک قادر دست بلند نیرو های مسلح ایران در خلیج فارس

موشک های کروز یکی از موثرترین سلاح ها در میدان های نبرد هستند که توانایی ایجاد ضربات سنگین و مهلک در زمین، هوا و دریا را دارند.

23 مهر 1398

شرط کاربردی شدن علوم شناختی آشنایی مردم با این دانش است

عضو کمیته علمی نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه گفت: علوم شناختی به شرطی کاربرد دارد که مردم با آن آشنا شوند نه اینکه تنها در حوزه دانشگاه ها آموزش داده گردد.

21 مهر 1398

روسیه در صورت دعوت، شرکت در نشست سران گروه 7 را آنالیز می نماید

سخنگوی کرملین در واکنش به ابراز تمایل ترامپ درباره شرکت روسیه در نشست سران بعدی گروه 7 در آمریکا، یادآور شد که در صورت دریافت چنین دعوت نامه ای، این مسئله قطعاً آنالیز خواهد شد.

19 مهر 1398

ندود: می خواهیم این فصل هم فاتح سری A شویم، از بابت داشتن ایگواین خوشحالیم

نایب رئیس باشگاه یوونتوس گفت که این تیم می خواهد بار دیگر عنوان قهرمانی سری A را کسب کند.

5 مهر 1398

سهم هر توریست در بودجه بازاریابی

برای بازاریابی و جذب هر یک گردشگر از 8/ 7میلیون گردشگر خارجی که در سال 97 وارد ایران شده اند، تنها 3هزار و 840 تومان در نظر گرفته شده بود.

3 مهر 1398

هنرمندان صنایع دستی 500میلیون دلار به ارزآوری کشور یاری نموده اند

مونسان در حاشیه افتتاح سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی گفت: صنعتگران و هنرمندان حوزه صنایع دستی توانستند بیش از 500میلیون دلار ارز وارد کشور نمایند.

2 مهر 1398

راهنمای گردشگری مناطق دیدنی استان البرز

مناطق دیدنی استان البرز از زیباترین های اطراف تهران است که کمتر مورد توجه واقع شدند و همچنین البرز با عنوان شهری صنعتی برای عموم مردم تعریف شده. اما ما در این مقاله قصد داریم شما ببیندگان را با دیدنی های زیبای این استان آشنا کنیم. پس باید بدانیم که شهر...

1 مهر 1398

گردشگری سلامت در استان قم حمایت می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم گفت: در این استان بعد از گردشگری مذهبی، یکی از مهم ترین منابع خدمات رسانی و تحصیل سرمایه، گردشگری سلامت است و باید در استان قم، گردشگری سلامت حمایت شود.

22 شهریور 1398

خبرنگاران کنفرانس صلح افغانستان شنبه در پاکستان برگزار می گردد

اسلام آباد - خبرنگاران - اولین کنفرانس صلح افغانستان موسوم به فرآیند لاهور به میزبانی دولت پاکستان روز شنبه در منطقه گردشگری مَری واقع در نزدیکی اسلام آباد برگزار می گردد.

16 مرداد 1398

مالیات های عجیب کشور های مختلف

خبرنگاران - الهام مظفری: مالیات بر ریش در روسیه، مالیات بر پنجره در انگلستان، و مالیات بر نمک در فرانسه و .. تاریخ تمدن قوانین مالیاتی عجیب زیادی را به خود دیده است! اما امروز هم قوانین مالیاتی عجیب و شاید خنده داری در کشور های مختلف سراسر دنیا وجود دارد....

12 مرداد 1398

همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار در دانشگاه تهران برگزار می شود

دومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار، 26 آذرماه در دانشگاه تهران برگزار می شود.

8 مرداد 1398

بهار در باغ ایرانی

باغ ایرانی در سال 1310 در محله الهیه ساخته شد. این باغ زیبای یک هکتاری متعلق به همسر یکی از فرماندهان ارتش پهلوی اول بود و پس از انقلاب مصادره شد.

27 تیر 1398

تایلند، میزبان انجمن گردشگری ASEAN در چیانگ مای

تایلند برای میزبانی انجمن گردشگری ASEAN 2018 در چیانگ مای آماده می گردد.

17 تیر 1398

ذخیره سازی مواد غذایی توسط برخی خانوارها

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان زنجان گفت: برخی از رفتارها از جانب مصرف کنندگان در هنگام افزایش بی دلیل قیمت کالاها باعث زیان دیدن بیش از پیش مصرف کننده می شود.

6 تیر 1398

برپایی نمایشگاه عیدانه صنایع دستی در آستانه نوروز98، برپایی هفت سین 31 استان بر روی نقشه نمادین ایران

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گفت: نمایشگاه عیدانه صنایع دستی سال جاری هم در آستانه نوروز برگزار می گردد، در این نمایشگاه هفت سین 31 استان بر روی نقشه نمادین ایران برپا می گردد.

2 تیر 1398

اختصاص تسهیلات جدید به اقامتگاههای بوم گردی در روستاها

به گزارش خبرنگاران، نشست خبری اولین همایش نقش اقامتگاه های بومگردی در توسعه پایدار روستایی و عشایری عصر روز دوشنبه 6 اسفند ماه در ساختمان معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری برگزار گردید.

30 خرداد 1398

اونای امری: کلید بازی با باته در دستان اوزیل است، همواره در خانه حرف های زیادی برای گفتن داریم

اونای امری ادعا کرد سرنوشت تیمش در دستان بازیکن آلمانی توپچی هاست.

26 خرداد 1398
تعداد: (33)