اقدام عجیب جهانگرد موجب اخراج او از پارک شد!

به گزارش ایران عکس، اقدام عجیب یک گردشگر محلی در پارک ملی یلواستون آمریکا موجب اخراج و همچنین ممنونعیت ورود او به این پارک شد.

اقدام عجیب جهانگرد موجب اخراج او از پارک شد!

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، جهانگرد محلی که در پارک ملی یلواستون آمریکا دست به اقدامی عجیب زده بود از حضور در این پارک محروم شد. این جهانگرد که در حال پختن مرغ در دهانه آتشفشانی این پارک بود توسط محیطبانان اخراج شد.

یکی از محیطبانان پارک در تاریخ 7 آگوست گزارشی را در مورد این حادثه دریافت کردند. در این گزارش آمده بود که گروهی در حال رفتن به محل شوشون گیسر باسین، که یک دهانه آتشفشانی بشمار می رود هستند.

این محیطبان پس از رسیدن به محل و نزدیک شدن به این گروه دو مرغ را در نزدیکی دهانه آتشفشانی در داخل یک قابلمه مشاهده کرد. یکی از اعضای این گروه ده نفره، یک مرد اهل آیداهو که به منطقه خطرناک در نزدیک این دهانه آتشفشانی نزدیک شده بود مورد مواخذه قرار گرفت. او در دادگاه ماموت هات اسپرینگ حاضر شد.

بنا به گزارش فاکس نیوز، این مرد پس از اعتراف به جرم خود در دادگاه در تاریخ 10 سپتامبر به دو سال حبس مشروط و دو جریمه 600 دلاری محکوم شد. او طی این مدت حق بازدید از این پارک را نخواهد داشت.

گفتنی است؛ طبق اعلام سرویس این پارک ملی ایالات متحده آمریکا، سوختگی ناشی از ویژگی های حرارتی دلیل اصلی صدمات جدی و مرگ در این پارک بشمار می رود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1342

به "اقدام عجیب جهانگرد موجب اخراج او از پارک شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب جهانگرد موجب اخراج او از پارک شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید