بدهی مالیاتی 2 میلیاردی بلای جان ورزش سه گانه، تمام حساب ها مسدود شد حتی حساب رئیس سابق!

به گزارش ایران عکس، رییس فدراسیون سه گانه گفت: 2 میلیارد و 300 میلیون تومان بدهی مالیاتی فدراسیون است و در حالی عنوان شده که باید در اقساط 35 میلیونی این بدهی را پرداخت کنیم که امکان انجام آن برای ما نیست.

بدهی مالیاتی 2 میلیاردی بلای جان ورزش سه گانه، تمام حساب ها مسدود شد حتی حساب رئیس سابق!

مهدی گودرزی در تبادل نظر با ایران عکس درباره وضعیت اقتصادی فدراسیون سه گانه اعلام کرد: روزی که فدراسیون را تحویل گرفتم با بدهی هایی رو برو شدم. فدراسیون برای مدرس خارجی مبلغ 5800 دلار بدهکار بود. همچنین تعدادی زیادی از نفرات در فدراسیون بازنشسته شدند و سنوات آنها نیز پرداخت نشده بود. 2 میلیارد و 300 میلیون تومان هم بدهی اقتصادیاتی داریم و متاسفانه حساب فدراسیون و حساب درآمدی فدراسیون را هم مسدود نموده اند. حساب آقای شکیبا رییس قبلی فدراسیون هم بسته شده است.

او ادامه داد: به ما گفته اند اقتصادیات را ماهیانه در اقساط 35 میلیون تومان پرداخت کنیم. من 75 میلیون تومان پرداخت نموده ام اما این اعداد کمی نیست که من بخواهم پرداخت کنم. از طرفی در سه گانه هم کسب درآمد تعریف نشده بوده و کاملا به یاری های دولتی وابسته بوده است. ما الان برنامه های جدید کسب درآمد را داریم جلو می بریم اما تا زمانی که کسب درآمد نداشته باشیم نمی توانیم پرداختی هم داشته باشیم. البته حساب فدراسیون را هم تا زمانی که ما چک اقساط را تحویل ندهیم، باز نمی نمایند در حالی که امکان انجام این کار را نداریم چون نمی دانیم حتما می توانیم 35 میلیون را ماهیانه پرداخت کنیم. البته من برای سال 97 اظهارنامه اقتصادیاتی پر کردم و حتی برای ارزش افزوده هم ثبت نام نموده و اظهارنامه آن را هم پر کردیم و مسئله ای نداریم. با وجود همه این مسائل، خیلی نگران آینده نیستیم و اگر حمایت شویم که از این مشکل به ویژه مسائل اقتصادیاتی گذر کنیم، نوید روزهای خیلی خوبی را خواهم داد. الان هم با مدرس خارجی تسویه و حقوقش را نیز پرداخت نموده ایم تا از جانب او شکایتی نداشته باشیم.

گودرزی در پاسخ به این پرسش که در زمان سرپرستی فدراسیون، بازدید از کمپ پرتغال انجام شد و چرا پس از آن اتفاقی رخ نداد و سه گانه کاران به آن کمپ نرفتند، تاکید نمود: یکی از کارهایم پس از ورود به فدراسیون این بود که کوشش کردم مربی خارجی را در قرارداد نگه دارم تا منجر به زیان شدیدی نشویم. او با دوستان قبلی به تفاهم رسیده بود که ورزشکاران به پرتغال بروند و بازدید هم به این نیت انجام شد اما در نهایت تایید نشد که ورزشکاران بروند و همین عدم تطابق با برنامه مربی، نارضایتی را در او به وجود آورد و گفت از من نتیجه می خواهید اما همسو با من نیستید. من به او گفتم این مسئله مربوط به دوره من نیست و چیزی را از من توقع داشته باش که خودم در تصمیم گیری آن نقش داشته باشم. در نهایت ما با هم دوباره به تفاهم رسیدیم قرار شد ورزشکاران در همین ایران با برنامه هایش کار نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 254

به "بدهی مالیاتی 2 میلیاردی بلای جان ورزش سه گانه، تمام حساب ها مسدود شد حتی حساب رئیس سابق!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدهی مالیاتی 2 میلیاردی بلای جان ورزش سه گانه، تمام حساب ها مسدود شد حتی حساب رئیس سابق!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید