بهنام محمودی: بانوان والیبال ضعیف ترین امکانات را در اختیار دارند

به گزارش ایران عکس، بهنام محمودی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره نتایج تیم والیبال نوجوانان در مسابقات قهرمانی دنیا که با کسب عنوان پنجم همراه بود، گفت: اعتقادم بر این است که در رده سنی نوجوانان و نونهالان نباید به دنبال نتیجه باشیم و این موضوع مهم است. باید دید چه افرادی در این رده فعالیت دارند؟ آیا شرایط ژنتیکی و فنی خوبی دارند؟ مگر تیم جوانان چطور قهرمان دنیا شد از دل همین نوجوانان به تیم جوانان راه پیدا کردند و جهت پیشرفت را پله پله طی کردند.

بهنام محمودی: بانوان والیبال ضعیف ترین امکانات را در اختیار دارند

* نباید به تیم نوجوانان نقد وارد کرد

کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال در ادامه تاکید نمود: بردیا سعادت یکی از بازیکنان آینده دار والیبال ایران خواهد شد. مربیان زحمات زیادی کشیده اند. نباید به تیم نوجوانان نقد وارد کرد ولی این نتیجه باید یک تلنگر باشد که نظارت عمیقی در تیم های پایه داشته باشیم تا امثال بردیا سعادت زیاد شوند. باید بستری فراهم کنیم که اختلاف تیم ما با تیمی مانند ایتالیا که مشاوری مانند ولاسکو در اختیار دارد و برنامه ریزی بلند مدتی انجام داده است، کم گردد.

* 30 درصد برنامه هایم اجرا گردد تحول عمیقی رخ خواهد داد

وی اضافه کرد: با یک برنامه ریزی خوب می توانیم از بازیکنان نوجوان در رقابت های لیگ استفاده کرد. برنامه هایی خوبی دارم که اگر قسمت گردد و هیات ها به من اعتماد نمایند با اجرایی شدن حتی 30 درصد این برنامه ها تحول عجیبی در مسابقات لیگ، بخش بانوان، پشتوانه سازی و مسائل اقتصادی رخ خواهد داد.

* ضعیف ترین امکانات را به بانوان داده ایم

محمودی درباره نتایج تیم ملی بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا نیز گفت: تیم بانوان زحمت زیادی کشید اما باید دید که به این تیم چه داده ایم و چه می خواهیم؟ نسبت به دوره گذشته یک پله صعود داشتیم اما بازیکنان ما از نظر کیفی عملکرد خوبی نداشته اند و آن هم علت دارد. ضعیف ترین امکانات را به بانوان داده ایم. ضعیف ترین لیگ برای بانوان است آن هم با حضور 6 تیم! که این زیبنده فدراسیون و بانوان نیست. احتیاج به برنامه ریزی داریم تا در بحث آینده سازی یاری کنیم.

* هدف فقط سمبل کردن لیگ بود

این کارشناس والیبال ادامه داد: در چند سال گذشته در دو بخش بانوان و مردان، لیگ به خوبی برگزار نشد و هدف فقط سمبل کردن آن بود و این در حد والیبال نیست. یک سری کمبودها وجود دارد که با تیم کارشناسی و خانواده والیبال در حال هماهنگی هستیم و در صورت حضورم در انتخابات با اجرایی کردن آن تحولی بزرگ ایجاد خواهد شد.

* مدیران به میز و جایگاه خود دل بسته نشوند

بهنام محمودی در خاتمه گفت: برای تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا آرزوی موفقیت دارم همینطور برای تیم ساحلی. ان شالله هرچه زودتر انتخابات برگزار گردد. افرادی که پا به سن گذاشته اند به جوانان یاری نمایند. زمان خیلی چیزها را تعیین می نماید، فردی که دیگر پست و مقام ندارد آن موقع تازه عیار واقعی خود را نشان می دهد. اگر همچنان دارای مقبولیت بود نشان می دهد آدم خوبی است در غیر اینصورت یعنی از ظرفیت جایگاه سو استفاده نموده است. افرادی که مدیر هستند سعی نمایند به میز و جایگاه خود دل بسته نشوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 314

به "بهنام محمودی: بانوان والیبال ضعیف ترین امکانات را در اختیار دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهنام محمودی: بانوان والیبال ضعیف ترین امکانات را در اختیار دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید