تیم ملی والیبال ایران مقابل فرانسه مغلوب شد

به گزارش ایران عکس، تیم ملی والیبال ایران عصر امروز (یکشنبه) در آخرین بازی هفته چهارم لیگ ملت ها به مصاف تیم فرانسه رفت و با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد.

تیم ملی والیبال ایران مقابل فرانسه مغلوب شد

به گزارش خبرنگاران، از ساعت 18:30 امروز (یک شنبه) دوم تیر ماه 1398 تیم ملی والیبال ایران در سومین (آخرین) بازی خود از هفته چهارم لیگ ملت های والیبال 2019 در اردبیل، در سالن رضازاده اردبیل به مصاف تیم ملی فرانسه رفت.

تیم ملی ایران در این بازی با ترکیب یلی، معنوی نژاد، مجرد، معروف، قائمی و حضرت پور به عنوان لیبرو بازی را آغاز کرد. فرانسه نیز با ترکیب تونیوتی، روکس، بویر، کلونات، روسارد (لیبرو) و چینیز بازی را آغاز کرد.

ست اول: 25- 18 فرانسه

ایران در ابتدا با سرویس های خوب قائمی توانست سه بر یک از فرانسه پیش بیافتد، اما در ادامه این فرانسه بود که با کارهای سرعتی دفاع ایران را جا گذاشته و 6 - 5 از ایران پیش افتاد. در ادامه هم فرانسه توانست اختلاف را به دو امتیاز افزایش داده و 8 - 6 وقت استراحت فنی اول را کسب کند. با ورود دوتیم به زمین سرویس های خوب فرانسوی ها ادامه داشت و دریافتهای ایران به معروف نرسید تا اینکه خروس ها 11 - 8 پیش افتادند. با افزایش اختلاف امتیاز ایگور کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کرد اما این موضوع تأثیری در روند بازی نداشت و فرانسه 16 - 10 وقت استراحت فنی دوم را هم از آن خود کرد.

پس از ورود دو تیم به زمین فرانسه فاصله را به 7 امتیاز افزایش داد که در نهایت کولاکوویچ در امتیاز 20 - 13 درخواست وقت استراحت کرد. فرانسه توانست فاصله 7 امتیازی را تا انتها این ست حفظ نموده و 25 - 18 پیروز ست نخست بازی گردد.

ست دوم: 26 - 24 فرانسه

با وجود تشویق بی امان طرفداران فرانسه بازی را بهتر آغاز کرد و با سرویس های پرشی موجی 3 - 1 از ایران پیش افتاد، با درخشش معنوی نژاد در خط سرویس و فرهاد قائمی در زدن آبشار ایران بازی را در امتیاز 6 به تساوی کشاند. در ادامه با عملکرد خوب بازیکنان فرانسه در دفاع روی تور، وقت استراحت فنی اول با نتیجه 8 - 6 از آن این تیم شد. در ادامه این ایران بود که روی دریافت توپ فوق العاده حضرت پور، پس از یک رالی زیبا در امتیاز 9 بازی را به تساوی کشانده و در نهایت با دفاع موسوی 10 - 9 از فرانسه پیش افتاد. در حالی که دو تیم به صورت پایا پای پیش می رفتند، فرانسه با کسب دو امتیاز متوالی 16 - 14 وقت استراحت فنی دوم را هم از آن خود کرد.

با ورود دو تیم به زمین، فرانسه با استفاده از اشتباهات بازیکنان ایران در زدن آبشار فاصله را به 3 امتیاز افزایش داد تا ایران در امتیاز 19 - 16 درخواست وقت استراحت کند. در ادامه ایران با زدن سرویس های هدف دار سرعت را در خط حمله فرانسه کاهش داده و بازی را در امتیاز 20 به تساوی کشید. با این حال باز هم این فرانسه بود که توانست با کسب دو امتیاز متوالی 23 - 21 پیش بیافتد. ایران روی حرکت دوبل وسط معنوی نژاد و اشتباه بازیکن فرانسه در زدن آبشار، 24 - 24 بازی را به تساوی کشاند. در نهایت فرانسه با نتیجه 26 - 24 ست دوم را هم برد تا در مجموع دو بر صفر از ایران پیش بیافتد.

ست سوم: 25 - 21 فرانسه

ست سوم را هم در حالی که کولاکوویچ جواد کریمی را به جای معروف به زمین فرستاده بود، فرانسوی ها بهتر آغاز نموده و 5 - 4 از ایران پیش افتادند. فرانسه توانست با حفظ فزونی خود 8 - 6 وقت استراحت فنی اول را کسب کند. با ورود دو تیم به زمین ایران با درخشش جوانان خود دو امتیاز را کسب نموده و 8 - 8 بازی را به تساوی کشاند. دو تیم به صورت پایا پای پیش می رفتند تا اینکه با عملکرد ضعیف بازیکنان ایران در زدن سرویس و دریافت های اول، فرانسه 13 - 12 از ایران پیش افتاد. با بیرون رفتن سرویس جواد کریمی فرانسه 16 - 14 وقت استراحت فنی دوم را هم کسب کرد.

با آغاز مجدد بازی روی ناهماهنگی بازیکنان ایران، فرانسه یک امتیاز دیگر کسب نموده و 18 - 15 پیش افتاد. روی دریافت ضعیف حضرت پور فرانسه 20 - 16 از ایران پیشی گرفت تا کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کند. فزونی فرانسه تا انتها بازی ادامه داشت تا اینکه 25 - 21 پیروز ست سوم شده و در مجموع 3 بر صفر ایران را در خانه شکست داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 233

به "تیم ملی والیبال ایران مقابل فرانسه مغلوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی والیبال ایران مقابل فرانسه مغلوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید