دو اقامتگاه بوم گردی استاندارد در حال احداث است ، قبول داریم پرورشگاه ماهی اقامتگاه بوم گردی نیست

به گزارش ایران عکس، بخشدار نالوس گفت: مجوز اقامتگاه بوم گردی غیراستاندارد در یک پرورشگاه ماهی را میراث فرهنگی استان آذربایجان غربی صادر نموده است.

دو اقامتگاه بوم گردی استاندارد در حال احداث است ، قبول داریم پرورشگاه ماهی اقامتگاه بوم گردی نیست

ایران عکس: رحمان نالوسی درباره احداث یک اقامتگاه بوم گردی غیر استاندارد در پرورشگاه ماهی در محدوده نالوس به ایران عکس گفت: قبول داریم که محل مورد نظر اقامتگاه بوم گردی نیست و استانداردها رعایت نشده است. مجوزهای احداث این اقامتگاه را میراث فرهنگی داده است. این محل فضای کمی برای اتاق های بوم گردی دارد.

بخشدار نالوس با تایید کم بودن ظرفیت های اقامتی گفت: در روستای قلاتیان و روستای بالاگیر دو اقامتگاه بوم گردی در حال احداث است که با این اقامتگاه تفاوت دارند. اقامتگاه های در حال احداث استانداردهای اقامتگاه های بوم گردی رعایت کردند و به زودی این دو اقامتگاه به بهره برداری می رسند. این اقامتگاه ها به شکلی است که فضای بومی توسط گردشگران احساس گردد.

به گزارش ایران عکس، در یکی از روستاهای آذربایجان غربی به تازگی یک اقامتگاه بوم گردی در محوطه کارگاهی پرورشگاه ماهی و رستوران احداث شده که ابتدایی ترین استانداردهای اقامتگاهی را رعایت نمی نماید اما براساس نرخ نامه ابلاغی سازمان میراث فرهنگی کسب درآمد می نماید.

ایران عکس آنالیز وضعیت اقامتگاه های بوم گردی در آذربایجان غربی به ویژه وضعیت اقامتگاه های مجوز دار فاقد استاندارد و معرفی اقامتگاه های استاندارد را ادامه خواهد داد.

منبع: چمدان
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 294

به "دو اقامتگاه بوم گردی استاندارد در حال احداث است ، قبول داریم پرورشگاه ماهی اقامتگاه بوم گردی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو اقامتگاه بوم گردی استاندارد در حال احداث است ، قبول داریم پرورشگاه ماهی اقامتگاه بوم گردی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید