علیرضا مرزبان: باختیم اما از تیمم، شهامت و مسائل تاکتیکی مان راضی هستم، بدشانس بودیم که ضربه شریفات گل نشد

به گزارش ایران عکس، علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با وجود شکست تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان از عملکرد شاگردان خود ابراز رضایت کرد.

علیرضا مرزبان: باختیم اما از تیمم، شهامت و مسائل تاکتیکی مان راضی هستم، بدشانس بودیم که ضربه شریفات گل نشد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از اهواز، علیرضا مرزبان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری این بازی گفت: بازی روی ضربات ایستگاهی تمام شد. ما با وجود اینکه هفته های خیلی سختی را پشت سر می گذاریم، اما توانستیم نبض بازی را در دست بگیریم و فوتبال باکیفیتی را به نمایش بگذاریم. متأسفانه خیلی بدشانس بودیم که ضربه شریفات گل نشد. به تیمم تبریک می گویم که با احساس خوبی فوتبال بازی کرد. تنها مورد دردآور این است که بازی را باختیم، ولی از تیمم، شهامت و مسائل تاکتیکی مان راضی هستم. ما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم.

وی درباره این موضوع که نفت مسجدسلیمان در نیمه دوم فوتبال خوبی بازی کرد، ولی از نبود یک تمام کننده ضربه خورد، بیان کرد: من به شما حق می دهم، اما یک بخشی از این برمی گردد به اینکه پاس آخر ما خوب نبود. دو ارسال خیلی قوی از سمت چپ داشتیم که می توانست به گل تبدیل گردد. دو بار هم از سمت راست خیلی خوب حرکت کردیم. در واقع پاس های آخر ما خوب نبود و ضربات آخرمان با شانس هایی که داشتیم خوب نبود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که با وجود عدم گلزنی تیمش چرا پیمان میری را از دست دادند، گفت: پیمان میری برای ما حدود هزار و 300 دقیقه بازی کرد و فقط یک پنالتی را در ریباند گل کرد. بازیکنانی که الان گرفتیم گل های خوبی زد ه اند. بزرگ ترین مشکل ما پیش از اینکه فصل را آغاز کنیم به خاطر بازیکنان هدفی بود که نداشتیم، ولی ما از هیثم (هاشمی زاده) و شادکام فوق العاده راضی هستیم. خیلی خوشحالم که این بازیکنان را دارم. هیثم یکی از آینده دارترین بازیکنان است و مطمئن باشید سال آینده که به فولاد برمی گردد، یکی از بهترین فورواردها خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 152

به "علیرضا مرزبان: باختیم اما از تیمم، شهامت و مسائل تاکتیکی مان راضی هستم، بدشانس بودیم که ضربه شریفات گل نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا مرزبان: باختیم اما از تیمم، شهامت و مسائل تاکتیکی مان راضی هستم، بدشانس بودیم که ضربه شریفات گل نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید