محبوب ترین بارگذاری های پلی استور گوگل در 2019

به گزارش ایران عکس، گوگل مطابق روال همیشگی خود در هفته های پایانی سال 2019 فهرستی از برترین بارگذاری های فروشگاه پلی استور را اظهار داشت.

محبوب ترین بارگذاری های پلی استور گوگل در 2019

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

در این فهرست محبوب ترین اپلیکیشن ها، فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و کتاب های بارگذاری شده تعیین شده اند.

در میان بازی های مختلف بازی فراخوان وظیفه: موبایل یا همان نسخه تلفن همراه بازی کال او دیوتی در صدر قرار گرفته است. در صدر اپلیکیشن های محبوب هم GlitchCam قرار گرفته که برای ویرایش و افزودن جلوه های تصویری به فایل های ویدئویی کاربرد دارد. این برنامه 90 جلوه تصویری مختلف را به ویدئوها اضافه می نماید.

اما فیلم محبوب با بیشترین بارگذاری شده از پلی استور گوگل ، Avengers: Endgame نام دارد. همچنین کتابی که از همه کتب موجود در پلی استور بیشتر بارگذاری شده Scary Stories to Tell in the Dark است. همچنین سریال بازی تاج و تخت هم عنوان محبوب ترین سریال تلویزیونی بارگذاری شده را کسب کرد.

در این میان اپلیکیشن محبوب سردبیران و مدیران پلی استور Ablo نام دارد. این اپلیکیشن به کاربران یاری می نماید تا اطلاعات بیشتری در خصوص فرهنگ های دیگر کشورها کسب نمایند تا بتوانند با افرادی متفاوت از خود ارتباط برقرار نموده و سدهای زبانی را بشنمایند. این برنامه در زمان چت ویدئویی کاربران با دیگر افراد به طور اتوماتیک برای صحبت های آنها زیرنویس تهیه می نماید.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 596

به "محبوب ترین بارگذاری های پلی استور گوگل در 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوب ترین بارگذاری های پلی استور گوگل در 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید