میلاد عبادی پور: از خودمان انتظار طلا داریم

لژیونر والیبال ایران تاکید نمود که فقط به دنبال طلای بازی های آسیایی است.

میلاد عبادی پور: از خودمان انتظار طلا داریم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از جاکارتا، میلاد عبادی پور بعد از پیروزی برابر چین و صعود به مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی گفت: در کل بازی سختی بود. از قبل هم این بازی را پیش بینی می کردیم. این بازی برایمان حساس بود و همینطور برای چینی ها. در انتخابی المپیک ما چین را به سختی بردیم. انتظار چنین بازی سختی را داشتیم. ست اول کمی سخت شد اما خدا را شکر توانستیم بازی را برگردانیم. در ست های دوم و سوم هم توانستیم با برنامه ای که در دستور کار داشتیم از سد چین بگذریم.

وی در ادامه درخصوص مرحله بعدی مسابقات اضافه کرد: نمی گردد پیش بینی کرد. تمام تیم های حاضر در این مرحله تیم های سختی هستند و ما مطمئنا در مرحله بعد به تیم قوی برخورد خواهیم کرد. مرحله بعدی مرحله حساسی است و تمام فکر و ذکر ما این است که از این مرحله صعود کنیم. قهرمان شدن در این تورنمنت برای ما بسیار اهمیت دارد.

عبادی پور درباره انتظار مردم از والیبالیست ها برای کسب مدال طلا، عنوان داشت: حق با مردم است. ما خودمان هم چنین انتظاری را داریم که بتوانیم در این تورنمنت مدال طلا را به خود اختصاص دهیم. اما مسابقات بسیار سنگین است ولی تیم های قدرتمندی مثل ژاپن در مسابقات حضور دارند. اگر یادتان باشد ما در لیگ جهانی بازی را با نتیجه سه بر یک به ژاپن واگذار کردیم و این نشان می دهد در ادامه تورنمنت بازی های سختی را پیش رو داریم . ولی امیدواریم که بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "میلاد عبادی پور: از خودمان انتظار طلا داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلاد عبادی پور: از خودمان انتظار طلا داریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید