هر آنچه که باید در خصوص پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب و کار در ارتفاع بدانید

به گزارش ایران عکس، پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب و رعایت نکات ایمنی که هرکسی باید بدانند به خصوص مدیران و سازنده های ساختمان و برج سازها. باید بدایند که برای چه نوع ساختمانی پیج رولپلاک سنگنما انجام میدهید، بدانید که برای تمامی ساختمان ها با هر نوعی که هستند و نمای آن با سنگ کار شده است احتیاج است.

هر آنچه که باید در خصوص پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب و کار در ارتفاع بدانید

برای استحکام سازی نمای ساختمان به خصوص ساختمان های بالای 4 الی 5 طبقه به دلیل نشست ساختمان و استفاده از متریال های نامناسب و نامرغوبی که استفاده شده است سنگ نمای آن به قولی شل شده و میتوان خطر آفرین باشد.

یکی از مهمترین نکات ایمنی در جهت مستحکم کردن سنگ نمای ساختمان ها توجه به پیچ رولپلاک کردن آن ها میباشد دقیق پیچ رولپلاک یعنی استفاده از ابزارالاتی که بتواند سنگ را به صورت مستحکم جفت ساختمان کند،شما با این کار لذت استفاده از امنیت برای همواره را میبرید، چرا که امنیت جانی و اقتصادی مردم در خطر است پس قطعا به غیر از یاری به خودمان به بقیه هم یاری نموده ایم پس پیچ رولپلاک نما با طناب را جدی گرفته و حتما از مشاوران با تجربه مثل راپل وان بهره ببرید

امنیت در انواع نما ها

هرچه سنگ ظریف تر و یا دارای نماهای خاصی باشد رولپلاک کردن آن نیز سخت تربوده دقیقا مثل سنگ های یونانی و یا مرمر

این را هیچگاه نباید فراموش کنید که از نظره انسانی درست نیست که به دلیل یک خطای انسانی کوچک جان و مال مردم را مورد خطر قرار دهید. پیچ رولپلاک سنگ نما یا پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب دقیقا چیزی است که مورد احتیاج شما است و تمامی پیچ های گالوانیزه آن نیز با برترین برندهای و استحکام بالای آن استفاده میگردد.

حتی اگر که فکر میکنید ساختمان شما از سنگ نمای خوبی برخوردار است حتما آن را به وسیله راپل کاران و یا متخصصن حتما تست کنید. نباید فراموش کنید که امنیت همواره نسبی است.

برای هر سنگ نمایی از رولپلاک خواصی استفاده میگردد، مثلا برای سنگ نما های که زیر ساخت آن از بتن استفاده شده است از رولپلاک مخصوص بتن استفاده میگردد. که در کل بهتر است از پیچ های فولادی استفاده گردد که جنس و کیفیت کار مرغوب تری دارد.

رعایت نکات ایمنی در سنگ نمای ساختمان

خب یکی از عوامل خیلی ساده اما بسیاز تاثیر گذار تغیرات جغرافیا و جو زمین در فصول مختلف است، عواملی چون باران، باد، طوفان و بادهای تند است دیگر عوامل هماننده نامرغوب بودن سنگ نما و یا دوغاب آن میتواند باعث عدم اتصال آن به بدنه ساختمانی گردد.

خب حال در ادامه 3 روش محکم کردن سنگ نمای ساختمان را بیان میکنیم:

 1. استفاده از پیچ و روپلاک: مرغوب، و متناسب با کاری است که میخواهید انجام دهید یادتان باشد که به ضخامت سنگ نیز حتما توجه کنید.
 2. چسباندن سنگ به نما: یکی از با صرفه ترین اموری است که در مستحکم سازی سنگ نما با استفاده از چسب های بسیار قوی انجام میگردد، که هرچند چیزی جای پیچ رولپلاک سنگنما را نمیگیرید چرا که برترین راه برای محکم سازی سنگ ها هستند.
 3. محکم سازی با استفاده از سیم های گالوانیزه: این یکی از روش های است که اگر بهره ببرید در طولانی مدت نیز پوسیده نمیگردد، که به وسیله شیارها درکنارهم قرار گرفته است.

قیمت پیچ رولپلاک نما

قیمت پیچ رولپلاک نما کاملا بستگی به پروژه دارد و باید به وسیله یک کارشناس بازدید گردد و بعد از در نظر گرفتن مواردی سعی گردد برترین قیمت در کمترین زمان و بالاترین کیفیت اجرای کار باشد پس برای پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب حتما آنالیز کنید که کدام کارشناس برترین قیمت و کیفیت را ارائه میکند.

اما نکته مهم اینجاست که هیچ ارزانی بی حکمت نبوده و در این امر بسیار مهم باید شما فاکتور اولیتون حتما کیفیت کار و تخصص متخصصین این حوزه باشد چرا که هرچه کیفیت کار و مواد اولیه بالا باشد شما خیالتان راحتر بوده و همواره آسوده خاطر هستید.

3 نکته برای قیمت رولپلاک نمای ساختمان به چندین عامل بستگی دارد از جمله به موارد زیر:

 1. جنس خود پیچ و موارد استفاده شده: در هرسنگ نمای و بسته به آن جنس قیمت فرق دارد چرا که پیچ ها و متریال استفاده شده فرق میکند مثلا اگر که از پیچ های گالوانیزه ضد زنگ بهره ببرید قطعا باید هزینه بیشتری پرداخت کنید، چرا که قیمت آنها بین 3 الی 4 برابر پیچ ها ومتریال های ایرانی هستند.
 2. مساحت ساختمان: همانطور که گفته شد یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان مساحت و متراژ آن است که ساختمان های بلندتر و آسمان خراش ها قطعا از پیچ های بیشتری استفاده میکنند
 3. جنس سنگ نمای ساختمان: یکی از مهمترین عوامل سنگ نمای ساختمان دقیقا همان جنس آن است چرا که سنگ نما های که با طرح های مختلف و مثلا از جنس مرمر و یا گرانیت هستند قطعا روی قیمت پیچ رولپبلک سنگ نما تاثیر خواهد گذاشت، میتوان حتی به طرح های روی سنگ نما نیز اشاره نمود که برخی از سنگ نما ها یونانی و برخی دیگر شکل ظاهر ظریف تری دارند که دریل کاری و رولپلاک آنها احتیاج منده یک گروه فوق تخصصی است.

تفاوت پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب و با داربست:

برای خدماتی مثل گرفتن درز انقطاع، پیچ رولپلاک سنگ نما، شست و شویی نما و کار در ارتفاع د رگذشته از داربست استفاده میشد که در آن با استفاده از میل ها و آهن ها داربست را به یکدیگرمیبستند، و آن متخصص مجبور میشد که از داربست بالا رفته و امور مستحکم سازی سنگ نمارا انجام دهد اما این کار کاملا غیر حرفه ای است چرا که میتوان به مسائل زیر اشاره نمود:

 1. مشکل برای عبور همسایگان و مردم
 2. اشغال فضای زیاد
 3. حجم اقتصادی سنگین برای خرید داربست
 4. هزینه کردن زمان در جهت بست داربست به جای استفاده از طناب
 5. خطر آفرینی بسیار زیاد چرا که به راحتی و مثلا با تغییر سرعت باد یک فردی که بالای داربست در حال فعالیت است امکان دارد بیفتد و خطرات جانی بسیاری ببینید که متاسفانه در کشور خودمان قبل نیز از این مسائل بسیار بود. شاید دوستانی بگویند بیمه، اما نباید فراموش کنید که سلامتیتان در خطر است.

نتیجه گیری

در این مقاله در خصوص رعایت ایمنی و نکات مهمی در حوزه مستحکم سازی ساختمان و پیچ رولپلاک نما با طناب و همین طور کار در ارتفاع صحبت شد، حتی به این نیز اشاره نمودیم که چگونه بتوانیم یک تیم درست و اصولی را نیز تشخصی داده و با آن ارتباط بگیریم، و درمورد قیمتی که راپلکاران و متخصصین این حوزه میدهند نیز صحبت کردیم، تمامی این نکات به روز و در پاییز 1400 نوشته شده است که میتوانید برای داشتن یک ساختمانی بهتر در نظر داشته باشید. پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب و کار در ارتفاع را همواره جدی بگیرید و سعی کنید از متخصصین این حوزه قبل از اجرای یک عملیات همواره مشاوره بگیرید. ممنون میشم اگر این مطلب برای شما نیز مفید بود ماننده بقیه دوستان برای ما نظره خود را کامنت کنید.

بعلاوه برای اطلاعات بیشتردر زمینه پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب و یا کار در ارتفاع میتوانید وارد وب سایت راپل وان(https://rappelone.ir) شوید.

جشنواره ویژه راپل وان به مدت 6 ماه ادامه دارد و برای پاییز 1400 تخفیفات جذابی در خدمات خود ارائه میدهد.

شماره تماس: 09120445241

ایمیل: [email protected]

آدرس:ایران - تهران خیابان ولیعصر

منبع: اتاق
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1955

به "هر آنچه که باید در خصوص پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب و کار در ارتفاع بدانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر آنچه که باید در خصوص پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب و کار در ارتفاع بدانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید