کیم جونگ اون و دخترش در حال تماشای فوتبال

به گزارش ایران عکس، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در ششمین حضور عمومی خود با دخترش در حال تماشای یک مسابقه فوتبال با دخترش دیده شد.

کیم جونگ اون و دخترش در حال تماشای فوتبال

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری رسمی کره شمالی بیان کرد که حضور کیم و دختر محبوب او، کیم جو آئه شادی و هیجان را در بازی تشریفاتی روز آدینه بین اعضای هیات دولت و کابینه با وزارت دفاع به ارمغان آورد.

بر اساس این گزارش، تیم وزارت دفاع در این ملاقات با نتیجه 3 بر یک پیروز شد و سپس در یک مسابقه طناب کشی بار دیگر کارکنان کابینه را شکست داد.

این مراسم برای جشن تولد کیم جونگ ایل فقید، رهبر قبلی کره شمالی و پدر حاکم فعلی برگزار گردید.

این آخرین مورد از مجموعه ای از حضور های عمومی است که کیم جونگ اون با دخترش که گمان می رود حدود 10 سال سن دارد، انجام داده است و بحث هایی را در خصوص اینکه آیا او برای یک نقش رهبری آینده آماده شده است در پی داشته است.

براساس گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی، ورزشگاه مملو از شادی و هیجان مقامات کابینه و وزارت دفاع ملی بود که این افتخار بزرگ را داشتند که رویداد های ورزشی و فرهنگی مهمی را در تعطیلات بهاری ماه فوریه در حضور کیم جونگ اون برگزار نمایند.

همه شرکت نمایندگان در این رویداد تعهد قاطعانه برای خدمت به مردم با فداکاری با شجاعت دوباره و با روحیه بالا داده اند.

عکس های منتشر شده، کیم و دخترش را نشان می دهد که از روی صندلی های VIP، جایی که در مرکز مقامات ارشد دولتی و نظامی نشسته اند، لبخند می زنند و دست می زنند. کیم یو جونگ، خواهر کیم و یکی از مقامات ارشد سیاست خارجی وی هم پشت سر آن ها نشسته بود.

دختر رهبر کره شمالی اولین بار در ماه نوامبر به وسیله رسانه های دولتی نشان داده شد که پدرش او را برای مشاهده آزمایش پرواز یک موشک بالستیک قاره پیما آورد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 بهمن 1401 بروزرسانی: 29 بهمن 1401 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 2212

به "کیم جونگ اون و دخترش در حال تماشای فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیم جونگ اون و دخترش در حال تماشای فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید