اتحادیه جهانی بازیکنان ایران را تهدید کرد ، کار به فیفا می کشد

به گزارش ایران عکس، اتحادیه جهانی بازیکنان فوتبال، فدراسیون ایران را تهدید کرد که در صورت عدم رسیدگی به مشکل بازیکن سابق تیم تراکتور، کار را به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا می کشاند.

اتحادیه جهانی بازیکنان ایران را تهدید کرد ، کار به فیفا می کشد

به گزارش خبرنگاران، مشکل ممنوع الخروجی عکاشه حمزاوی بازیکن الجزایری و سابق تیم تراکتور از ایران هنوز پابرجاست.

عکاشه بعد از چند ماه چالش با باشگاه تراکتور، پایان قراردادش را با توافق دو طرفه فسخ کرد اما به دلیل عدم پرداخت مالیات 15 هزار دلاری، ممنوع الخروج شد. این مشکل چند هفته است که ادامه دارد و هنوز باشگاه تراکتور برای حل آن اقدامی انجام نداده است.

عکاشه اعلام نموده بود حتی خودش حاضر بوده این مالیات را بدهد و بتواند ایران را ترک کند اما با درخواستش مخالفت شده است چرا که در قرارداد با تراکتور قید شده مالیات بر عهده باشگاه است.

برای حل مشکل عکاشه، حتی سفارت الجزایر در ایران هم دست به کار شد و تماس هایی با مسئولان باشگاه تراکتور برقرار کرد ولی تراکتور به پادرمیانی این سفارت بی اعتنایی نموده است.

علاوه بر این، اتحادیه جهانی بازیکنان فوتبال حدود دو هفته پیش با انتشار پیغامی ضمن انعکاس مشکل عکاشه در ایران، تاکید نمود در نامه ای به باشگاه تراکتور خواستار حل مشکل ممنوع الخروجی بازیکن الجزایر شده اما باشگاه پاسخی به این نامه نداده بود. اتحادیه جهانی در همین پیغام خاطرنشان کرد در نامه نگاری با فدراسیون فوتبال ایران موضوع را پیگیری می نماید.

خبرنگار مهر برای پیگیری این موضوع و آنالیز میزان کوشش فدراسیون فوتبال برای حل مسئله، ایمیلی را برای اتحادیه جهانی بازیکنان ارسال کرد.

این اتحادیه در پاسخ، تهدید کرد که با بی توجهی فدراسیون ایران نسبت به حل مشکل عکاشه حمزاوی، کار به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا می کشد.

اتحادیه جهانی بازیکنان در ایمیل خود نوشته است: ما با فدراسیون فوتبال ایران تماس گرفتیم اما در این مرحله پاسخی دریافت نکردیم. اگر فدراسیون ایران در روزهای آینده بازخوردی به ما ندهد، این موضوع را به شدت با فیفا و AFC مطرح می کنیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1637

به "اتحادیه جهانی بازیکنان ایران را تهدید کرد ، کار به فیفا می کشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه جهانی بازیکنان ایران را تهدید کرد ، کار به فیفا می کشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید