احتمال انحلال شورای شهر پرند وجود دارد

به گزارش ایران عکس، حسن نوروزی در گفت و گو بامهر گفت: در حال حاضر پرونده 5 عضو شورای شهر پرند که در بازداشت به سر می برند همچنان در دست آنالیز است و باید منتظر نظر نهایی دستگاه قضایی باشیم تا بتوانیم نظر نهایی را مطابق با قانون اعلام کنیم.

احتمال انحلال شورای شهر پرند وجود دارد

وی با تاکید بر این که به زودی قانون تکلیف هر 5 عضو شورای شهر پرند را معین می نماید، ادامه داد: فکر می کنم اگر هر 5 عضوی که هم اکنون در بازداشت به سر می برند از نظر دادگاه متخلف شناخته و در نهایت سلب عضویت شوند احتمال انحلال شورا قوی تر می گردد.

نوروزی با اشاره به این که به خاطر مشغله هایی که این روزها در مجلس دارم دقیقا قانون و شرایط انحلال شورا را به خاطر ندارم، شرح داد: از آنجایی که اکثریت مطلق اعضای شورای شهر پرند زیر تیغ سلب عضویت هستند این موضوع احتمال انحلال شورای شهر را بیشتر می نماید.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی به نقش و اهمیت شورای حل اختلاف استان تهران در این خصوص اشاره نمود و یادآور شد: با این وجود باید ببینم بعد از صدور رای اعضای شورا از طریق دادگاه، شورای حل اختلاف استان چه تصمیمی برای ادامه فعالیت شورای پرند می گیرد.

لازم به گفتن است، شورای شهر پرند 7 عضو اصلی و 5 عضو علی البدل دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 29

به "احتمال انحلال شورای شهر پرند وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال انحلال شورای شهر پرند وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید