تأکید بر پیگیری مطالبات توسعه محور منطقه با نگاه ذره بینی به محلات

به گزارش ایران عکس، خبرگزاری خبرنگاران- مجموعه نشست های شهردار منطقه 19 با شورایاران محلات 13 گانه به منظور آنالیز شرایط کلی منطقه در بحث پروژه های توسعه محله ای با اولویت شناسایی مطالبات در سال 1400 در حال برگزاری است.

تأکید بر پیگیری مطالبات توسعه محور منطقه با نگاه ذره بینی به محلات

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، طی این نشست ها که به تفکیک محلات با حضور معاونین، شهرداران نواحی، اعضای شورایاری و مدیران محلات در حال برگزاری است، علی توکلی شهردار منطقه بر ضرورت استمرار این جلسات در راستای پیگیری پروژه های نیمه تمام و نیز احصاء و اجرای مطالبات محلات در سال 1400 تأکید کرد.

او با اشاره به نقش مؤثر شورایاران در شناسایی نیازهای محلات و تعامل با شهروندان اظهار کرد: شورایاران بعنوان رابط بین شهرداری و شهروندان، همیشه ما را در اجرای پروژه ها و کسب رضایت مردم همراهی نموده اند و در واقع به نوعی همکار ما در این مجموعه محسوب می شوند.

این مسئول با بیان اینکه سال گذشته در بحث توسعه محلات اقدامات خوب و تأثیرگذاری انجام شد اضافه نمود: طی این اقدامات همه مسائل محلات منطقه و مطالبات آن ها با نگاه ذره بینی استخراج و در قالب پروژه های توسعه محله ای تعریف و اجرا شد.

توکلی مطالبه گری شهروندان را عاملی برای تسریع در اجرای اقدامات دانست و اعلام کرد: امسال نیز پروژه های توسعه محله ای با جدیت هرچه بیشتر و براساس یک برنامه منسجم پیگیری خواهد شد تا ضمن تحقق اهداف مدیریت شهری رضایت شهروندان نیز حاصل گردد.

به گفته شهردار منطقه در امسال از لحاظ اختصاص اعتبار به پروژه های خرد محله ای در صندلی سوم بین سایر مناطق قرار داریم و این موضوع گویای اهمیت کار در این منطقه برای تحقق اهداف توسعه محور و آبادانی این محدوده از شهر تهران است.

در این نشست مرتضی آقامحمدی رابط شورایاران نیز با نگاهی به پروژه های توسعه محله ای سال گذشته اعلام کرد: منطقه 19 جزو معدود مناطقی است که با تشکیل یک تیم خوب و منسجم در جهت اجرای پروژه های توسعه ای حرکت نموده اند و در این جهت توجه ویژه و زحمات شهردار منطقه در پیگیری پروژه ها و اختصاص اعتبار به آن ها بسیار شایسته بوده و جای قدردانی دارد.

طی این نشست شورایاران منطقه نیز به طرح مطالبات محلات خود پرداخته و خواهان برطرف آن ها در برنامه پروژه های توسعه محله ای امسال شدند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1685

به "تأکید بر پیگیری مطالبات توسعه محور منطقه با نگاه ذره بینی به محلات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید بر پیگیری مطالبات توسعه محور منطقه با نگاه ذره بینی به محلات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید