توافق صانعی با کمیته فوتسال برای سرمربیگری تیم زیر 19 سال

به گزارش ایران عکس، سرمربی پیشین تیم ملی و تیم زیر 20 سال فوتسال ایران، به زودی راهنمایی تیم زیر 19 سال کشورمان را بر عهده می گیرد.

توافق صانعی با کمیته فوتسال برای سرمربیگری تیم زیر 19 سال

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فدراسیون فوتبال آسیای مرکزی (کافا) سال جاری تصمیم گرفت تورنمنت فوتسال کافا را از 20 تا 30 بهمن 1400، میان تیم های زیر 19 سال کشورهای عضو خود از جمله ایران برگزار کند. این در حالی است که تمرینات تیم زیر 20 سال ایران به مدت 10 ماه متوقف شده و کادر فنی این تیم نیز با سرانجام قرارداد خود، به فعالیت های خود در جمع ملی پوشان جوان ایران سرانجام دادند.

در نشست کمیته فوتسال که روز 13 دی با حضور عزیزی خادم برگزار گردید، اعضا رأی به انتخاب علی صانعی دادند. با این حال مطالبات این مربی در سال های 98 و 99 پرداخت نشده و این مربی از این موضوع به شدت انتقاد نموده بود (لینک مصاحبه). با این وجود، مدیران کمیته فوتسال مذاکرات خود را با صانعی شروع کردند تا او تیم زیر 19 سال را مجدداً تشکیل دهد و جوانان فوتسال کشور را آماده برگزاری مسابقه کردند.

اکنون مذاکرات طرفین به توافقات و نتایج مثبتی رسیده، اما موضوع باید در نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال آنالیز گردد تا صانعی رسماً راهنمایی تیم زیر 19 سال را بر عهده بگیرد.

مسئولان کمیته فوتسال به سرمربی پیشین تیم ملی قول داده اند که مطالبات قبلی او تا سرانجام سال 1400 پرداخت گردد. ابتدای دی ماه 30 درصد از مطالبات صانعی و دستیارانش به حساب آنها واریز شده بود.

صانعی همراه دستیارانش به آنالیز بازیکنان مختلف برای دعوت به تیم زیر 19 سال ایران می پردازند تا نفرات مد نظر خود را برای سفر به قرقیزستان آماده نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 اسفند 1400 بروزرسانی: 6 اسفند 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1971

به "توافق صانعی با کمیته فوتسال برای سرمربیگری تیم زیر 19 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق صانعی با کمیته فوتسال برای سرمربیگری تیم زیر 19 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید