حمله دشان به مورینیو

به گزارش ایران عکس، سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه پاسخ اظهارات اخیر سرمربی پیشین تاتنهام را داد.

حمله دشان به مورینیو

به گزارش خبرنگاران، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه پاسخ اظهارات اخیر ژوزه مورینیو را درباره بخت خروس ها برای قهرمانی در مسابقات یورو 2020 را داد. آقای خاص که این روزها به عنوان کارشناس مسابقات یورو با نشریه انگلیسی سان همکاری می نماید، درباره تیم تحت راهنمایی دشان گفته بود: من نقطه ضعفی در فرانسه نمی بینم. اگر قرار باشد بگویم که چه تیمی قهرمان یورو 2020 خواهد شد، آن فرانسه است چون گروهی از بازیکنان شگفت انگیز را در اختیار دارند. فرانسه باید قهرمان گردد، اگر آنها پیروز به انجام چنین کاری نشوند، یوروی ناپیروزی برای شان خواهد بود.

دشان اما در گفت وگو با برنامه تله فوت فرانسه پاسخ اظهارات مورینیو را که در ماه آوریل به دلیل تداوم نتایج ضعیف از سمت سرمربیگری تاتنهام اخراج شد را داد و گفت: من هم چنین فکری درباره تاتنهام تحت راهنمایی او داشتم اما پایانی که مدنظر من بود رقم نخورد. بله، ما به خاطر اینکه قهرمان دنیا هستیم، بخت اول قهرمانی در یورو 2020 به شمار می رویم. ما فشاری احساس نمی کنیم، این یک واقعیت است و ما از بحث حضور فرانسه در بین مدعیان قهرمانی در یورو فرار نخواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه ادامه داد: من در تیمم پتانسیل خیلی بالایی در خط حمله دارم اما فقط این نیست. ما باید در تیم تعادل لازم را به وجود بیاوریم. امیدوارم تا آنجا که ممکن است باید در بازی ها توپ را در اختیار داشته باشم اما زمان هایی وجود دارد که ما مالکیت توپ را در اختیار نخواهیم داشت و در چنین شرایطی باید قدرت خود را حفظ کنیم.

فرانسه در گروه F یورو 2020 با تیم های آلمان، مجارستان و پرتغال همگروه است و در بازی اول خود باید در تاریخ 25 خرداد با ژرمن ها ملاقات کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1679

به "حمله دشان به مورینیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله دشان به مورینیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید