دبیرخانه شورای عالی عتف در 8 گروه پژوهشی به فعالیت می پردازد

به گزارش ایران عکس، رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در 8 گروه پژوهشی به فعالیت می پردازد.

دبیرخانه شورای عالی عتف در 8 گروه پژوهشی به فعالیت می پردازد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

وحید احمدی، مشاور وزیر علوم و رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، درباره گروه های پژوهشی دبیرخانه شورای عالی عتف گفت: 8 گروه پژوهشی تحت عنوان های آینده پژوهی، اقتصاد علم، گروه علم و جامعه، علم سنجی، ترویج علم، اخلاق، علم سیاست، علم و سیاست فناوری و نوآوری را در این مرکز راه اندازی نموده ایم.

رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور ادامه داد: این مرکز تحت یک شبکه گسترده علاوه بر ارتباط با نیرو های هیئت علمی و کارشناسان مرکز عتف با مجموعه صاحب نظران در حوزه سیاست گذاری در رشته ها و موضوعات مرتبط با دبیرخانه شورای عالی عتف و مقوله های توسعه علم و فناوری به همکاری می پردازد.

احمدی با بیان اینکه در این شبکه، همایش ها و نشست ها و پروژه های مشترک برگزار می گردد؛ اعلام نمود: این مرکز علاوه بر کار های پژوهشی مستقل در حوزه توسعه علم و فناوری به عنوان کانون فکری وزارت علوم عمل می نماید؛ بنابراین مجموعه دستگاه هایی که احتیاج به برنامه ریزی کلان در حوزه علم فناوری و نوآوری دارند، می توانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 634

به "دبیرخانه شورای عالی عتف در 8 گروه پژوهشی به فعالیت می پردازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیرخانه شورای عالی عتف در 8 گروه پژوهشی به فعالیت می پردازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید