تور سنگاپور ارزان: در سنگاپور شب ها روز هستند!

به گزارش ایران عکس، شب های نورانی در سنگاپور

بیشتر مردم موافق این هستند که سنگاپور شهری فوق مدرن است و به تمیزی و زیبایی معروف می باشد. سنگاپور با وسعت 720 متر مربع 6 میلیون نفر جمعیت دارد که نسبت به مساحت کوچکش از پر جمعیت ترین شهرهای جهان به شمار میرود. برای کسانی که به عکس انداختن و سفر علاقه دارند شب های سنگاپور به معنای فرصتی فوق العاده برای عکاسی در شب در جای جای این شهر است. در شب، بعد از غروب آفتاب، کل شهر همانند ارگی جادویی در روشنایی و نور می درخشد. با خبرنگاران همراه باشید تا با گوشه ای از زیبایی های شبانه این شهر آشنا شوید

تور سنگاپور ارزان: در سنگاپور شب ها روز هستند!

همراه ما باشید تا با تور سنگاپور ارزان از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

برج مراقبت فرودگاه بین المللی چانگی

برج مراقبت نمادین فرودگاه بین المللی چانگی اولین چیزی است که بیشتر مسافران سنگاپور به محض ورودبه این شهر با آن روبرو می شوند. این برج برای بسیاری از مردم سنگاپور سمبل غرور است و درون مایه بسیاری از نقاشی های دیواری و تصاویر درون شهر است.

ساحل جنوبی رودخانه سنگاپور

ساحل جنوبی رودخانه سنگاپور زمانی پر از انبار و قایق های سرگردان بود اما در طول دهه 90 به طور کامل مدرن سازی شد. امروزه این محل حاشیه منطقه اقتصادی است و تبدیل به یکی از محبوب ترین محل ها برای شب گردی شده است.

دورنمای شهری سنگاپور

در طول 20 سال گذشته با اضافه شدن ساختمان ها و مجموعه های تازه دورنمای شهری سنگاپور تغییرات زیادی نموده است. در سال های اخیر هتل های زیادی در کنار آب نمای سد مارینا تاسیس شده اند و در عید هر سال، هزاران نفر از مردم در آنجا جمع می شوند تا مرنام آتش بازی تماشا نمایند.

مرلیون

مرلیون به وسیله هیئت مدیره توسعه گردشگری این شهر ایجاد شد و برای سال ها نمایانگر مهمان نوازی سنگاپور به دنیا بوده است. نصف مرلیون ماهی و نصف دیگرش شیر است و اساس وجود مرلین بر افسانه ای است که تاسیس سنگاپور را بعد از تماشا شیر در سواحل این جزیره می داند. این محل در شب بسیار نورانی و پر جنب و جوش است و از مکان هایی است که بیشتر افراد بعد از کار روزانه برای استراحت به اینجا می آیند.

درخت های پارک گاردنز بای دی بی

پارک گاردنز بای دی بی، تازهترین جاذبه گردشگری سنگاپور است که در جنوب شهر، در روبروی منطقه اقتصادی واقع شده است. محبوبیت این پارک بدلیل درختان بزرگ نمادین و چشم نواز آن است. این درختان باغ هایی عمودی هستند که هر شب نمایش نوری و صوتی انجام می دهند و مردم بسیاری برای تماشای آن، شب ها به این پارک می آیند. اگر می خواهید از این نمایش ها عکس بگیرید حتما قبلش به وب سایت این پارک مراجعه کنید تا از زمان بندی دقیق آن ها اطلاع یابید.

مجسمه رافلز در اسکله قایق

رافلز سنگاپور مدرن را در سال 1819 تاسیس کرد و امروزه نام فامیل او بر روی مدارس، هتل ها و مکان های مختلفی گذاشته می گردد. مجسمه او در کنار رودخانه سنگاپور واقع شده است و در پشت مجسمه آسمان خراش های زیادی وجود دارد. این مکان هم از محل های محبوب استراحت و گردش شبانه است.

جاده باغ هنگام جشن های کریسمس

در سرانجام هر سال کل خیابان نورانی و چراغانی می گردد تا کریسمس و سال تازه را جشن گیرند. از سال 2015 ، در اولین شنبه هر ماه، نیمی از جاده باغ به روی ماشین ها بسته می گردد. در کنار جاده باغ ساختمان های زیادی وجود دارد که بیشتر آن ها آپارتمان های مرفه و لوکس هستند و این خیابان را تبدیل به محلی پر جنب و جوش و مجذوب کننده برای تفریحات شبانه نموده اند.

منبع: hubpages.com

منبع: الی گشت
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1937

به "تور سنگاپور ارزان: در سنگاپور شب ها روز هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور سنگاپور ارزان: در سنگاپور شب ها روز هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید