ساخت 11 مدرسه در پلدختر

به گزارش ایران عکس، مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت: 11 مدرسه در پلدختر ساخته می گردد

ساخت 11 مدرسه در پلدختر

به گزارش خبرنگاران لرستان؛ امیر غفوری نژاد با اشاره به پروژه های تحویلی سال 99 شهرستان پلدختر و معمولان، گفت: تعداد 11 پروژه در قالب 30 کلاس درس که از این تعداد 5 پروژه در قالب 18 کلاس درس به صورت تمام خیری ، تعداد 3 پروژه به صورت مشارکتی در قالب 9 کلاس درس و تعداد 3 پروژه از محل اعتبارات دولتی در قالب 3 کلاس درس ساخته شده است.

وی با اشاره به پروژه های فعال در شهرستان های پلدختر و معمولان اظهار کرد: تعداد 10 پروژه در قالب 44 کلاس درس که از این تعداد دو پروژه در قالب 18 کلاس درس به صورت مشارکتی، دو پروژه به صورت تمام خیری در قالب چهار کلاس درس و یک پروژه سالن ورزشی واقع در روستای کشکه می باشد.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان ادامه داد: پنج پروژه در قالب 17 کلاس درس از محل اعتبارات دولتی از پروژه های فعال در شهرستانهای پلدختر و معمولان می باشند.

غفوری نژاد با اشاره به تعمیرات مدارس سیل زده اذعان داشت: در این راستا تخریب و احداث بیش از 400 متر دیوار حصار و محوطه سازی بیش از 2 هزار و 500 متر مربع، تعمیر و احداث سرویس های بهداشتی، اجرای بیش از 9500 متر مربع ایزوگام مدارس، تعمیر و تکمیل کفپوش ورزشی سالن های ورزشی شهدای فرهنگی و امام علی(ع) پلدختر و احداث زمین چمن مصنوعی فوتسال برای اولین بار در شهرستان پلدختر صورت گرفت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1614

به "ساخت 11 مدرسه در پلدختر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 11 مدرسه در پلدختر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید