ستاره هایی که در دنیای واقعی غیرقابل تحمل اند!

به گزارش ایران عکس، خبرنگاران: ستاره ها سعی می نمایند که در مقابل دوربین، چهره ای فوق العاده از خود نشان دهند، اما بعضی از آن ها هستند که در دنیای واقعی متفاوت از آنچه ما در دنیای مجازی می بینیم، هستند. آن ها با همکاران، اطرافیان و حتی هوادارانشان هم بدرفتاری می نمایند. اگر دوست دارید با ستاره هایی که در دنیای واقعی غیر قابل تحمل هستند آشنا شوید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ستاره هایی که در دنیای واقعی غیرقابل تحمل اند!

ریچل ری

ریچل ری شخصیت تلویزیونی، آشپز و نویسنده مشهور است که به خاطر دستورات غذایی ساده و سریع اش به شهرت رسید. اگر چه او در حال حاضر یکی از شخصیت های مهم تلویزیونی ست، اما در دنیای واقعی خیلی به دل نمی نشیند. او یک بار برای عکاسی برای یکی از برند ها به سر صحنه فیلمبرداری رفت. لباس او به قدری کوتاه بود که حتی نمی توانست خم گردد. عکاسان از او خواهش کردند که لباسش را عوض کند تا عکس های او قابل استفاده برای تبلیغات باشد، اما او با فریاد جواب آن ها را داد. د واقع او نمی خواست قبول کند که برای تبلیغات مادر و کودک باید لباس بلندتر و سنگین تری بپوشد. در نهایت عکاسان مجبور شدند که با همان لباس از او عکس بگیرند و با فتوشاپ مشکلاتش را رفع نمایند تا برای تبلیغات قابل استفاده باشد.

ماریا کری

شاید از نظر ما ماریا کری زنی مهربان و دلنشین باشد، اما نزدیکان او نظر دیگری دارند. آن ها که او را می شناسند می گویند که او در دنیای واقعی غیر قابل تحمل است. او معمولا زنان دیگر را، به خصوص در محیط کار، مسخره می نماید. کار کردن با او بسیار سخت است از این رو که او انتظارات بسیار بالایی دارد که برآورده کردن شان از عهده هر کسی بر نمی آید. زمانی که او به رستوران می رود، در گوشه ای می نشیند و با هیچ کسی حرفی نمی زند. حتی زمانی که گارسن ها از او برای سفارش سوال می نمایند، تنها با حرکت دست جواب آن ها را می دهد. او دوست ندارد که هیچ کسی حتی از نزدیک میزش هم رد گردد. او معمولا نوشیدنی اش را نیز با خود به بیرون از رستوران می برد، رفتاری که در آن فرهنگ ممنوع است.

جولیا رابرتس

جولیا رابرتس با آن لبخند همیشگی، جای خودش را در دل طرفدارانش باز نموده است، اما چیزی که ما از او در دنیای مجازی می بینیم با واقعیت زمین تا آسمان تفاوت دارد. او در زمان های فیلمبرداری، از همان لحظه اول تا وقتی که کارش را تمام کند و برود، برای هر چیزی بر سر همه فریاد می زند. او حتی سر افرادی که هیچ گناهی ندارند هم فریاد می زند. در واقع او در زمان هایی که در مقابل دوربین نیست، همواره این گونه رفتار می نماید، از این رو او برای هیچکس قابل احترام نیست. استیون اسپیلبرگ، کارگردان مشهور، اعتراف نموده که از او متنفر است، زیرا تجربه بدی از کار با او دارد. به گفته او: جولیا رابرتس از دوران بیست سالگی، رفتار بدی از خود نشان می داد، به نظر من او هنوز هم عظیم نشده است.

لیو تایلر

لیو تایلر بازیگر و مدل آمریکایی است. او دختر خواننده اصلی اروسمیث، استیون تایلر و ببه بیول، مدل و خواننده است. شاید از این روست که بیش از حد به خود مغرور است و با اطرافیانش در دنیای واقعی به بدترین شکل ممکن رفتار می نماید. او یک بار برای بازدید از یک نمایشگاه در افتتاحیه شرکت کرد. تمام بازدیدنمایندگان باید 4 تا 5 ساعت منتظر آغاز افتتاجیه می ماندند، با این حال لیو به جلوی در رفت و گفت که باید در را برای او باز نمایند. نگهبان به لیو گفت که این امکان ندارد. لیو نیز عصبانی شد و آغاز به داد و فریاد کرد. او گفت: اصلا می دانید که من چه کسی هستم؟ با این اوصاف آن ها نتوانستند برای او کاری نمایند. نیم ساعت بعد اورلاندو بلوم به سمت نگهبانان رفت و آن ها نیز همان جواب را به او دادند. اما او برخلاف لیو پذیرفت و وقتش را با امضا کردن برای طرفدارانش به سر رساند.

جرد لتو

جرد لتو بازیگر، کارگردان، خواننده، ترانه سرا و نوازنده گروه راک Thirty Seconds to Mar است. اگر چه او در هنر مهارت های زیادی دارد، اما گویی از مهارت روابط اجتماعی ذره ای بو نبرده است. او در زندگی واقعی فردی متکبر، از خودراضی و بی ادب است. او ترجیح می دهد که در مکان های عمومی با کسی صحبت نکند. در واقع تنهایی به جایی نمی رود و همواره فردی را در کنارش دارد تا به جای او صحبت کند. به عنوان مثال او یک بار به همراه خانمی به فروشگاهی رفت. زمانی که فروشنده از او سوال کرد که نقدی پرداخت می نماید یا با کارت، آن دختر به جای او جواب داد. یا زمانی که برای خرید به او گفتند که به سبد احتیاج دارد یا نه، او تنها نگاه کرد و هیچ جوابی نداد.

کاترین زیتا جونز

کاترین زیتا جونز جزو ستاره های دیگری ست که در زندگی واقعی هیج محبوبیتی ندارد. زمانی که او به رستوران می رود، تمام گارسون ها تماما باید در خدمت او باشند. جالب اینجاست که او در نهایت با همه ثروت اش، به هیچکدام از آن ها انعام نمی دهد. رفتار های زشت او تنها به رستوران ختم نمی گردد. او حتی در باشگاه های ورزشی هم همینگونه است. زمانی که او وارد باشگاه می گردد، به هیچکس اجازه ورود نمی دهد. در واقع دیگران باید صبر نمایند تا ورزش او تمام گردد، سپس به باقی تمرینات شان بپردازند.

استیون سیگال

استیون سیگال تهیه نماینده فیلم، گیتاریست و بازیگر حرفه ای آمریکایی ست. طبق گزارشات کار کردن با این ستاره بسیار سخت است. او نه تنها با طرفداران، بلکه با همکارانش هم بد رفتاری می نماید. به عنوان مثال او یک بار دیر به سر فیلمبرداری رسید، اینطور به نظر می رسید که در شرایط روحی خوبی هم نبود. او در یک صحنه باید شی ای را به بالای سر فردی پرت می کرد، اما از شدت عصبانی آن را توی صورت آن شخص کوبید به طوری که بیشتر دندان هایش شکست و مجبور به چندین عمل جراحی شد. اوج بی ادبی استیون آنجا معین شد که او حتی بدون یک معذرت خواهی، صحنه را ترک کرد.

منبع: celebuzz

منبع: برترین ها
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1102

به "ستاره هایی که در دنیای واقعی غیرقابل تحمل اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره هایی که در دنیای واقعی غیرقابل تحمل اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید