شکوری: برای بعضی ها حضور در پلی آف آسیا افتخار است!، اگر تخلفی شده باید بازی ما با ذوب آهن 3 بر صفر شود

به گزارش ایران عکس، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس مدعی است در صورت محرز شدن تخلف ذوب آهن در لغو دیدار این تیم مقابل سرخپوشان بازی آنها در هفته ششم که برگزار نشد، باید 3 بر صفر به سود شاگردان گل محمدی اعلام شود.

شکوری: برای بعضی ها حضور در پلی آف آسیا افتخار است!، اگر تخلفی شده باید بازی ما با ذوب آهن 3 بر صفر شود

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم شکوری درباره نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و شکست این تیم در فینال گفت: ابتدا نایب قهرمانی را به تیم پرسپولیس و هواداران مان تبریک می گویم. از یک سو هم عذرخواهی می کنم. حقیقت این است که تیم ما آنقدر بزرگ شده است که نایب قهرمانی آسیا هواداران را ناراحت می کند، اما برای برخی تیم ها حضور در پلی آف افتخار است!

وی افزود: با صحبتی که با بازیکنان و کادر فنی داشتیم فینال برای ما تمام شده است و هم قسم شدیم تا اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم. قطعاً تیم ما کری نمی خواند، ولی باید این واقعیت را قبول کنیم که تیم ما در سه سال گذشته دو بار در فینال حضور داشته و در 10 سال گذشته هیچ تیم ایرانی به غیر از پرسپولیس در فینال آسیا حاضر نبوده است. این جزو افتخارات بزرگ ماست و ان شاءالله در دوره بعد قهرمان شویم. برای سایر کنندگان ایران هم آرزوی پیروزیت داریم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره واکنش هواداران این تیم به شکست در فینال شرح داد: من فکر می کنم مرزهای فرهنگ های هواداری جا به جا شد و این شور و نشاط بیانگر این موضوع بود. قبل از فینال بحث های خیری که هواداران انجام می دادند گویای این مطلب بود که هواداران با تمام وجود دوست داشتند ما قهرمان شویم. بعد از بازگشت هم همانطور که ما پشتیبان کادر فنی و بازیکنان هستیم، هواداران هم پشتیبان هستند. این ما را مصمم می کند تا بیشتر کار کنیم و در آینده اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

شکوری در مورد کری خوانی برخی پیشکسوتان نیز بیان نمود: کری خوانی در همه جای جهان وجود دارد، ولی باید احترام حفظ شود. باید مرز بین کری و احترام حفظ شود، چون فوتبال برای لذت بردن است.

وی در مورد پاداش نایب قهرمانی آسیا هم گفت: این پاداش حدود دو میلیون یورو خواهد بود. البته پس از کسر مبالغی از جمله جرائم به تیم نایب قهرمان تحویل داده می شود. البته ما یکسری مسائل برای انتقال پول داریم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره جدایی بشار رسن شرح داد: جا دارد ابتدا از بشار تشکر کنم. او سال های زیادی که در تیم ما بود و خیلی تلاش کرد. جدایی بشار اتفاقی است که از قبل افتاده بود.

این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس یادآور شد: از زمانی که وارد باشگاه پرسپولیس شدیم سعی کردیم در کمال آرامش ارتباط نزدیکی با کادر فنی داشته باشیم. فکر می کنم در این دو ماه ما پیروز بودیم که هواداران این را حس کردند.

شکوری درباره بازی های عقب افتاده پرسپولیس نیز گفت: درباره بازی ذوب آهن باید بگویم ما پیگیر شدیم که دلیل کنسل شدن بازی چه بود. نامه ای هم در تاریخ 23 آذر ماه ارسال کردیم که دلایل لغو این بازی را اعلام کنند و در مورد فشردگی مسابقات این را لحاظ کنند که این خواست ما نبود که بازی یادشده لغو شود. همچنین در صورت تخلف احتمالی این باشگاه اگر تخلفی داشته، ما می خواهیم بازی 3 بر صفر شود. منتظر جواب دوستان هستیم. امروز هم مصاحبه ای از سوی یکی از اعضای کمیته انضباطی اجرا شده بود. شاید این عضو کمیته انضباطی با ساختار فدراسیون آشنایی ندارد! ایشان گفته بود نامه به دست ما نیامده است. در حالی که طبق ساختار و پروتکلی که سازمان لیگ داده است ما باید حتماً نامه را به سازمان لیگ ارسال کنیم.

وی در پایان گفت: ما امروز هم یک نامه ای ارسال کردیم و منتظر جواب هستیم که دلایل لغو بازی با ذوب آهن چه بوده و اگر تخلفی اجرا شده است ما خواهان این هستیم که بازی 3 بر صفر شود. شاید اگر ما بازی می کردیم تیم مان هم شرایط بهتری داشت. الان دیگر تمام شده و ما تمام دیدمان به آینده است و امیدواریم اتفاقات بهتری رقم بخورد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1403

به "شکوری: برای بعضی ها حضور در پلی آف آسیا افتخار است!، اگر تخلفی شده باید بازی ما با ذوب آهن 3 بر صفر شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: برای بعضی ها حضور در پلی آف آسیا افتخار است!، اگر تخلفی شده باید بازی ما با ذوب آهن 3 بر صفر شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید