فرانک میلر: مد مکس: جاده خشم دنباله دار می گردد

به گزارش ایران عکس، کارگردان مد مکس تایید کرد که قسمت بعدی این فیلم ساخته می گردد و وی اکنون در حال پیش بردن مراحل آماده سازی این فیلم است.

فرانک میلر: مد مکس: جاده خشم دنباله دار می گردد

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، مهر به نقل از ددلاین نوشت: فیلم محصول سال 2015 مد مکس: جاده خشم یکی از بهترین و دیوانه وارترین فیلم های اکشن تاریخ است و بنابراین قابل درک است که هواداران مشتاق شنیدن هر گونه خبر در خصوص احتمال ساخت دنباله ای برای آن باشند.

  • مجموعه تصاویر فیلم های اسکار 88| مکس دیوانه: جاده خشم
  • دو دنباله برای تریلر مد مکس

خوشبختانه برای آن دسته از افرادی که خواهان ساخته شدن دنباله ای برای این شاهکار بودند، کارگردان مد مکس جورج میلر در مصاحبه ای که دیروز انجام داد تایید کرد که این فیلم قسمت دومی هم خواهد داشت.

میلر گفت: کار من با داستان مد مکس تمام نشده و به نظرم باید بتوانم چند پروژه را هم زمان جلو ببرم اما به هر حال یک مد مکس دیگر در راه خواهد بود. در حال حاضر داریم مراحل آماده سازی آن پروژه را هم انجام می دهیم.

وی اضافه نمود: به نظرم انجام دادن چند پروژه هم زمان خیلی جالب است. این را با فیلمسازان دیگر هم مطرح نموده ام و فکر می کنم اتفاقی که برای خودم می افتد این است که وقتی روی یک چیز کار می کنم و حواسم پرت می گردد و روی آن یک چیز تمرکز می کنم، تمرکز کردن روی چیزی دیگر برای مدتی کوتاه مانند یک دوران تعطیلات می ماند. باعث می گردد به بی طرف بودن دست پیدا کنم و هر بار نگاهی جدید به پروژه داشته باشم.

فیلم مد مکس: جاده خشم که در سال 2015 اکران شد و با نقدهای مثبت زیادی تحسین شد توانست جمع فروش داخلی و بین المللی خود را به 400 میلیون دلار برساند و تبدیل به پرفروش ترین فیلم در مجموعه فیلم های مد مکس بگردد که نخستین قسمت آن در سال 1979 اکران شده بود.

میلر اکنون درحال آغاز پروژه جدیدش با عنوان سه هزار سال اشتیاق با حضور ادریس آلبا و تیلدا سویینتون در استرالیا است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 608

به "فرانک میلر: مد مکس: جاده خشم دنباله دار می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "فرانک میلر: مد مکس: جاده خشم دنباله دار می گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرانک میلر: مد مکس: جاده خشم دنباله دار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید