مراسم اختتامیه پنجمین دوره طرح لشکر فرشتگان دررشت برگزار می شود

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی گیلان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: مراسم اختتامیه پنجمین دوره طرح لشکر فرشتگان به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان همزمان با روز مقاومت اسلامی در رشت برگزار می شود.

مراسم اختتامیه پنجمین دوره طرح لشکر فرشتگان دررشت برگزار می شود

مهیار فتحی پور افزود: این همایش در راستای تجلیل از مقام زنان مبارز و مجاهد و زنده نگهداشتن یاد شهدا و ترویج فرهنگ مجاهدت و پایداری با سخنرانی آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه شهر رشت ساغت 10 صبح روز سه شنبه 23 مرداد ماه جاری برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: در این مراسم فاطمه تاجیک مادر شهید محمدحسین حدادیان، دکتر حمیده دانش کاظمی همسر شهید انصاری استاندار اسبق گیلان و خانم رفیع خواه مادر شهید مرتضی حسین پور خاطراتی بیان می کنند.

فتحی پور یادآورشد: در طرح لشکر فرشتگان، دانش آموزان دختر عضو انجمن اسلامی در قالب گروه های سرگذشت پژوهی با مادران و همسران شهدا و همچنین زنان مجاهد و مبارز مصاحبه و گفتگو می کنند.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "مراسم اختتامیه پنجمین دوره طرح لشکر فرشتگان دررشت برگزار می شود"

مشاور اجرایی مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان در اولین جشنواره گردشگری خربزه شهر گرگاب تاکید نمود: پرونده ثبت ملی مهارت کشت خربزه در مرکز استان اصفهان و در پهنه شهرستان شاهین شهر و میمه به ویژه در شهر تاریخی گرگاب تهیه و پس از تصویب در استان به شورای ثبت ملی آثار تاریخی کشور ارسال...

به گزارش خبرنگاران، مجید جوادیان زاده پیش از ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری جشنواره های تئاتر استان یزد گفت: شهر یزد سال جاری میزبان بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی یزد و دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی با عنوان چتر زندگی است.

عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: رقم طلاق در مشهد بالاست که نشان دهنده این است که گفت وگو در این شهر آسان نیست.

به "مراسم اختتامیه پنجمین دوره طرح لشکر فرشتگان دررشت برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با مراسم اختتامیه پنجمین دوره طرح لشکر فرشتگان دررشت برگزار می شود

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید