نامه احساسی پله برای مارادونا: دیه&zwnjگو! نتوانستم بگویم دوستت دارم اما برایت می&zwnjنویسم!

به گزارش ایران عکس، اسطوره فوتبال برزیل در نامه ای احساسی به اسطوره فقید فوتبال آرژانتین که یک هفته پیش در گذشت ادای احترام کرد.

نامه احساسی پله برای مارادونا: دیه&zwnjگو! نتوانستم بگویم دوستت دارم اما برایت می&zwnjنویسم!

به گزارش خبرنگاران، با همه مقایسه های بعضاً جنجال آفرین میان پله و دیه گو مارادونا برای معرفی آنها به عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ، رابطه آنها هرگز تیره و تار نشد. با توجه به تفاوت سنی این دو اسطوره تاریخ فوتبال، شاید تصور می شد این پله باشد که زودتر این دنیا را ترک کند به خصوص بعد از بیماری هایی که سال گذشته گریبانش را گرفت اما تقدیر اینگونه رقم خورد که پله خبر درگذشت رقیب آرژانتینی اش برای کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ را بشنود، اتفاقی که دقیقاً یک هفته پیش رخ داد و مارادونای 60 ساله را برای همواره از میان اهالی فوتبال برد.

پله جزو اولین نفراتی بود که به درگذشت مارادونا واکنش نشان داد اما برای او بیان صرفاً چند جمله برای عرض تسلیت و ابراز ناراحتی کافی نبوده و به همین خاطر هم در یک نامه به شیوه ای احساسی با رقیب و البته دوست قدیمی اش وداع کرد.

پله در نامه ای که در صفحه شخصی اش در شبکه های اجتماعی منتشر شده نوشته است: امروز 7 روز از زمانی که ما را ترک کردی می گذرد. خیلی از مردم تمام عمرشان من و تو را با هم مقایسه کردند. تو نابغه ای بود که دل دنیا را بردی، یکی که وقتی توپ به پایش می چسبید جادو می کرد، یک اسطوره حقیقی اما برای من تو بالاتر از همه این ها بودی، تو همواره برای من یک دوست فوق العاده خواهی ماند یک دوست با قلبی بسیار عظیم. امروز می دانم که دنیا جای بهتری می بود اگر ما می توانستیم کمتر خودمان را با هم مقایسه کنیم و به جای آن بیشتر یکدیگر را تحسین کنیم. پس الان می خواهم به تو بگویم که دیه گو تو با هیچ کسی قابل مقایسه نیستی.

پله 80 ساله ادامه داد: زندگی تو در صداقت تعریف می شد. تو به شیوه ای خاص و بی نظیر خودت به ما آموختی که می توانیم خیلی بیشتر از این ها عاشق باشیم و به یکدیگر بگوییم دوستت دارم. رفتن زودهنگامت به من اجازه نداد این را به تو بگویم و به همین دلیل فقط آن را برایت می نویسم:دیه گو، من دوستت دارم. دوست عزیز من، از تو به خاطر همه خاطراتی که در طول سفرمان برایم ساختی متشکرم. یک روز در آسمان ها من و تو در یک تیم کنار هم بازی خواهیم کرد و آن روز من برای اولین باری بدون آنکه گل زده باشم، مشتم را به آسمان می برم چون دوباره توانسته ام تو را در آغوش بگیرم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: iranpixfa.ir شناسه مطلب: 1368

به "نامه احساسی پله برای مارادونا: دیه&zwnjگو! نتوانستم بگویم دوستت دارم اما برایت می&zwnjنویسم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه احساسی پله برای مارادونا: دیه&zwnjگو! نتوانستم بگویم دوستت دارم اما برایت می&zwnjنویسم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید